Харківська гімназія № 1

Харківської міської ради Харківської області

вітає відвідувачів сайту!!!

Вітаємо!МОН змінило типові програми для 1-4 класів НУШРайонний патріотичний конкурс «Юний захисник»Тренінг для вчителівУчасть у освiтньому заходi "Нiч науки" Участь у освiтньому заходi "Нiч науки"

2019/2020 навчальний рік
Гімназія працює у п`ятиденному режимі.
Змінність занять - 1 зміна.
Початок навчальних занять - 8.30.
Закінчення робочого дня - 18.00.
Загальна кількість педагогів - 38
Кількість класів - 16, у яких навчається 440 учнів.
Навчання у гімназії проводиться українською мовою.
Для учнів 10-11-х класів навчання організовано за суспільно-гуманітарним напрямом,  економічним профілем.

Здобувачі освіти навчаються не безоплатній основі

Навчання у гімназії організовано за типовими освітніми програмами, які розробляються та затверджуються відповідно до  Закону України "Про освіту" та спеціальних законів.

Наша адреса: 61002, м. Харків,
вул. Манізера, б. 12,
тел. 725-13-50,725-13-51, 725-13-52
наш e-mail: [email protected]

Корисні посилання

/Files/images/kopija-4-kopija_logo_ua-horz (1).jpg /Files/images/BanerGUON_200x80.jpg
/Files/images/osv.png
/Files/images/Профспилка.jpg /Files/images/bannerHZOYO_0.jpg
/Files/images/bannerUZOYO_0.jpg /Files/images/ьмы1.jpg
/Files/images/pedpresa.gif /Files/images/ban_test1 — копия.png

17 жовт. 2019
Вітаємо!
Вітаємо вихованців гуртка таеквондо, які посіли призові місця в змаганнях на Кубок Харківської області з таеквондо (ІТФ): Гриньов І. (2 місце), Девяткін М. (1 місце), Фоменко І. (1 місце), Кузнецов А. (2 місце), Храмцов М. (3 місце). Тренер Половіков В.А. Бажаємо подальших перемог!

17 жовт. 2019
МОН змінило типові програми для 1-4 класів НУШ
Міністерство освіти і науки внесло зміни в типові освітні програми для 1-2-х та 3-4-х класів Нової української школи. Зміни затверджені наказами №1272 та №1273 від 8 жовтня, які опубліковані

11 жовт. 2019
Районний патріотичний конкурс «Юний захисник»
11 жовтня 2019 року на базі нашої гімназії пройшов районний патріотичний конкурс «Юний захисник» для учнів 10-11-х класів закладів загальної середньої освіти Київського району міста Харкова – командні змагання у вигляді квест-гри, спрямовані на формування ціннісного ставлення особистості до українського народу, Батьківщини, держави, нації, розвиток соціальних і громадянських компетентностей учнів 10-11-х класів. У змаганнях узяли участь 80 учнів з 20 шкіл району. Команди шкіл змагалися в номінаціях «Знавці минулого», «Юні рятувальники», «Злагодженість дій команди», «Фахівці з БЖД», «Кращі топографи», «За найкраще надання першої медичної допомоги», «Найкращі знавці цивільної оборони», «Безпека людини», «Допоможи собі сам». Команда нашої гімназії посіла І місце. Вітаємо!

8 жовт. 2019
Тренінг для вчителів
На базі нашої гімназії триває спецкурс-тренінг "Навчання спілкування державною мовою" (тренер Бурма Ніна Генріхівна, спеціаліст вищої категорії, старший учитель) для вчителів класів (груп), у яких діти навчаються мовами національних меншин

6 жовт. 2019
Вітаємо!
02 жовтня 2019 року згідно з Положенням про проведення змагань шкільних ліг з видів спорту серед школярів закладів загальної середньої освіти міста Харкова у 2019/2020 навчальному році на базі Харківської спеціалізовано школи І-ІІІ ступенів № 17 Хаківської міської ради Харківської області відбулись районні змагання з легкоатлетичного чотириборства. Вітаємо збірну команду учнів 6-9-х класів нашої гімназії, яка посіла І місце (вчитель фізичної культури Половіков В.А.). Бажаємо успіхів та подальших перемог!

4 жовт. 2019
Вітаємо!
Вітаємо команду учнів гімназії, яка посіла ІІ місце в районному етапі міського турніру юних георгафів. Керівник-Єрусалімцева С.М.