2 жовт. 2018
02 жовтня 2018 року на базі Харківського технологічного ліцею № 9 Харківської міської ради Харківської області відбувся І (районний) етап обласного фестивалю ораторського мистецтва за темою «Я знаю: мова мамина свята, в ній вічний, незнищенний дух народу» (М.Адаменко) серед учнів 10-11-х класів закладів загальної середньої освіти району, у якому взяла участь учениця 10-А класу нашої гімназії Мащенко Анастасія. Учасники конкурсу продемонстрували свої вміння переконувати аудиторію саме словом, культуру мовлення та красномовність.Конкурс ораторського мистецтва сприяв виявленню та підтримки лінгвістично обдарованих дітей, розкриттю їхнього таланту, формуванню громадянської, соціальної та загальнокультурної компетентностей, вихованню почуття національної гідності й патріотизму. Бажаємо подальших творчих успіхів усім учасникам!