16 жовт. 2018
16 жовтня 2018 року на базі Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 100 ім. А.С. Макаренка Харківської міської ради Харківської області відбувся районний конкурс "Ліга сміху Київського району", у якому взяла участь команда нашої гімназії у складі: Чудакова Катерина, Поляков-Власенко Ілля, Котенко Данило, Павленко Максим, Фролов Клим. Команда боролася за право бути лідерами Гумору Київського району. Виступи команд подарували всім масу задоволення та веселий настрій, однак лише сім команд своїм артистизмом, гумором, виконавською майстерністю. Наша команда стала фіналістом та отримала можливість бути учасником ІІ туру конкурсу.

.

24 квіт. 2024
Вітаємо Яковенко Варвару, ученицю 8-А класу, яка під керівництвом учителя української мови та літератури Бурми Ніни Генріхівни та учителя зарубіжної літератури Молодики Олени Валентинівни посіла ІІ місце у районній науково-практичній конференції "Перші кроки в науці". Бажаємо натхнення та подальших перемог!

24 квіт. 2024
Вітаємо Подус Уляну, ученицю 7-А класу, яка під керівництвом учителя зарубіжної літератури Кузьменко Валерії Миколаївни, посіла І місце в районній науково-практичній конференції "Перші кроки в науку". Бажаємо подальших успіхів!

22 квіт. 2024
Вітаємо Руденко Міланію, ученицю 9-А класу, яка під керівництвом учителя зарубіжної літератури Кузьменко Валерії Миколаївни, посіла ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації "Література". Бажаємо натхнення та подальших перемог!