IV Обласний патріотичний форум "Ми діти твої, Україно!"

26 жовт. 2018
25 жовтня 2018 року учні гімназії відвідали IV Обласний патріотичний форум "Ми діти твої, Україно!", який відбувся на сцені КЗ "Обласний організаційно-методичний театрально-концертний центр. Учасниками заходу стали переможці і лауреати різноманітних дитячих конкурсів. У фойє театру відкрилася тематична експозиція творчих робіт дітей - учасників цьогорічних конкурсів, оформлено книжкову виставку «Сила нескорених» та презентовано експонати з музею, створеного при Харківській обласній бібліотеці для дітей, котра в цьому році святкує 80-річчя. «Родзинкою» заходу став показ театралізованої вистави Р. Кіплінга «Мауглі» у виконанні народного художнього колективу дитячого театру «Сорванцы» комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості».

.