Зустріч на тему: "Мовне сьогодення: тенденції й виклики часу"

1 лист. 2018
30 жовтня 2018 року на базі ХСШ 133 "Ліцей мистецтв" відбулася зустріч з доктором філологічних наук, професором, завідувачем кафедрою українознавства і лінгводидактики ХНПУ ім. Г.С. Сковороди - Маленко О.О. Зустріч у форматі круглого столу на тему: "Мовне сьогодення: тенденції й виклики часу" сприяла розгортанню дискусії серед учителів. У заході взяла участь учитель української мови та літератури нашої гімназії Сотник Валентина Миколаївна. Під час засідання обговорювалися питання про стан сучасного лексичного впорядкування української мови, тенденції експансії новітніх іншомовних запозичень, мовний пуризм, уникнення кальок з російської мови, фемінітиви в сучасній українській мові, проблемні ситуації в правописі. Учителі української мови та літератури закладів загальної середньої освіти району взяли активну участь у полілозі, наголошуючи на актуальності обраної теми.

.

24 квіт. 2024
Вітаємо Яковенко Варвару, ученицю 8-А класу, яка під керівництвом учителя української мови та літератури Бурми Ніни Генріхівни та учителя зарубіжної літератури Молодики Олени Валентинівни посіла ІІ місце у районній науково-практичній конференції "Перші кроки в науці". Бажаємо натхнення та подальших перемог!

24 квіт. 2024
Вітаємо Подус Уляну, ученицю 7-А класу, яка під керівництвом учителя зарубіжної літератури Кузьменко Валерії Миколаївни, посіла І місце в районній науково-практичній конференції "Перші кроки в науку". Бажаємо подальших успіхів!

22 квіт. 2024
Вітаємо Руденко Міланію, ученицю 9-А класу, яка під керівництвом учителя зарубіжної літератури Кузьменко Валерії Миколаївни, посіла ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації "Література". Бажаємо натхнення та подальших перемог!