15 січ. 2019
14 січня 2019 року у приміщенні Палацу студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого на концерті, організованому Благодійним фондом Олександра Грановського, відбулося урочисте нагородження за вагомий особистий внесок у соціально-економічний та культурно-освітній розвиток м. Харкова, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм педагогічних працівників закладів освіти Київського району. Харківський міський голова Геннадій Кернес привітав педагогічних працівників закладів освіти Київського району та вручив державні нагороди Грамоти Верховної Ради України «За заслуги перед українським народом». Серед нагороджених Роппе-Тенеїшвілі Ольза Василівна, учитель біології нашої гімназії. Вітаємо, бажаємо успіхів та натхнення у роботі!

.

16 квіт. 2024
Освітній серіал «Як взаємодіяти з дітьми під час війни»
На платформі «Дія.Освіта» розміщено новий освітній серіал для педагогів і батьків «Вчимося разом. Як підтримувати дітей під час війни». Цей освітній серіал створено, щоб надати важливі відповіді на непрості запитання батьків і вчителів про те, як допомогти дітям упоратися з наслідками війни. Протягом 8 серій глядачі дізнаються, як працює мозок у ситуації тривоги, які реакції він запускає і що з цим робити; які реакції є нормальними, а які потребують нашої особливої уваги; як надати допомогу дітям із розладом спектра аутизму; як плекати стійкість і дбати про свій ресурс у непрості часи. Відео містить практичні поради щодо стабілізації емоційного стану для дітей, способи надання підтримки та профілактики наслідків стресу. У серіалі надана інформація про те, як навчити дітей впливати на свій стан, керувати власними думками, опанувати базові техніки саморегуляції.

12 квіт. 2024
День працівників ракетно-космічної галузі
12 квітня в Україні День працівників ракетно-космічної галузі. Першокласники Харківського ліцею №1 переглянули презентацію про дослідження космосу людиною, провели руханку разом з інопланетним створінням, знайшли шлях до Землі в лабіринтах, пограли в судоку, попрацювали з "хмарою слів" на тему "Космос", з'єднали числа і утворили літальний апарат. Діти зрозуміли, яку користь приносять людству усі, хто досліджує космічні простори.

8 квіт. 2024
БАТЬКАМ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!
Шановні батьки майбутніх першокласників, прийом документів до 1 класу на 2024/2025 навчальний рік розпочато 08 квітня 2024 року.