Районний патріотичний конкурс «Юний захисник»

11 жовт. 2019
11 жовтня 2019 року на базі нашої гімназії пройшов районний патріотичний конкурс «Юний захисник» для учнів 10-11-х класів закладів загальної середньої освіти Київського району міста Харкова – командні змагання у вигляді квест-гри, спрямовані на формування ціннісного ставлення особистості до українського народу, Батьківщини, держави, нації, розвиток соціальних і громадянських компетентностей учнів 10-11-х класів. У змаганнях узяли участь 80 учнів з 20 шкіл району. Команди шкіл змагалися в номінаціях «Знавці минулого», «Юні рятувальники», «Злагодженість дій команди», «Фахівці з БЖД», «Кращі топографи», «За найкраще надання першої медичної допомоги», «Найкращі знавці цивільної оборони», «Безпека людини», «Допоможи собі сам». Команда нашої гімназії посіла І місце. Вітаємо!