17 бер. 2020

До уваги учнів та батьків!

Посилання для дистанційного навчання
16 бер. 2020

Навчання під час карантину

У зв'язку з карантином освітній процес в нашому закладі здійснюється з елементами технологій дистанційного навчання. Графік он-лайн консультацій вчителів та логін у скайпі додамо. Дистанційні завдання для учнів ви може знайти на нашому сайті на сторінці "Завдання для дистанційного навчання"
16 бер. 2020

До уваги учнів та батьків!

Шановні учні та батьки, розміщуємо Інтернет-ресурси для навчання під час карантину
14 бер. 2020

Робота над освітньою програмою

З 01 березня 2020 року розпочато роботу над освітньою програмою Харківської гімназії №1. До участі запрошено батьків та учнів гімназії.

Вибір підручників для 3-го класу

Наш заклад пройшов вибір підручників для 3-го класу. З результатами вибору підручників можна ознайомитись на інформаційній сторінці у розділі "Бібліотека"
13 бер. 2020

Перенесення пробного ЗНО та інших заходів на базі закладів освіти

В Україні змінені дати проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання. Про це повідомляє прес-служба Українського центру оцінювання якості освіти. Тестування з української мови і літератури відбудеться 4 квітня 2020 року. Тестування з інших навчальних предметів – 11 квітня 2020 року. Увага! Учасники пробного зовнішнього незалежного оцінювання мають повторно видрукувати запрошення-перепустки. Також на виконання розпорядження Харківського міського голови призупинено проведення та участь у масових заходах освітнього, спортивного та мистецько-розважального характеру в приміщеннях та на території закладів освіти, зокрема проведення олімпіад, спртакіад, змагань, конкурсів, виставок, концертів тощо.

Увага!

Усі завдання розміщені в розділі "Д/з на карантин".
12 бер. 2020

Карантин для усіх типів закладів освіти

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», листів Міністерства освіти і науки України та Департаменту освіти Харківської міської ради з 13 березня по 3 квітня 2020 року запроваджено карантин для усіх типів закладів освіти незалежно від форми власності і сфери управління. Терміни карантину можуть змінитись в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні. Бажаємо здоров’я!
5 бер. 2020

Вітаємо ученицю 10-А класу Єршову А. та ученицю 9-А класу Черникову Д., які посіли ІІІ місце в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівсьокї олімпіади з російської мови та літератури. Керівники: Кузьменко В.М., Молодика О.В. Бажаємо успіхів та подальших перемог!
3 бер. 2020

Проект "Шкільний офіцер поліції"

Сьогодні, 03.03.2020, працівниками поліції Калоянц Д.А. та Черкашиним Д.М. у рамках реалізації проекту "Шкільний офіцер поліції" було проведено профілактичну бесіду серед учнів 6-х класів за темою "Права та обов'язки".

24 квіт. 2024
Вітаємо Яковенко Варвару, ученицю 8-А класу, яка під керівництвом учителя української мови та літератури Бурми Ніни Генріхівни та учителя зарубіжної літератури Молодики Олени Валентинівни посіла ІІ місце у районній науково-практичній конференції "Перші кроки в науці". Бажаємо натхнення та подальших перемог!

24 квіт. 2024
Вітаємо Подус Уляну, ученицю 7-А класу, яка під керівництвом учителя зарубіжної літератури Кузьменко Валерії Миколаївни, посіла І місце в районній науково-практичній конференції "Перші кроки в науку". Бажаємо подальших успіхів!

22 квіт. 2024
Вітаємо Руденко Міланію, ученицю 9-А класу, яка під керівництвом учителя зарубіжної літератури Кузьменко Валерії Миколаївни, посіла ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації "Література". Бажаємо натхнення та подальших перемог!