21 лют. 2024

День рідної мови

Учні 8-х класів під керівництвом учителя української мови Бурми Ніни Генріхівни та класного керівника Єрусалімцевої Світлани Миколаївни інсценували українську народну казку "Півник Підбий Око" та предомонстрували онлайн-виставу учням початкової школи. І глядачі, і актори отримали естетичне задоволення
20 лют. 2024

Річниця вшанування памяті Героїв Небесної Сотні

20 лютого 2024 року - десята річниця вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні. Людей, які загинули у боротьбі за ідеали демократії та європейське майбутнє
16 лют. 2024

День єднання

У п'ятницю, 16 лютого, в Україні відзначають молоде державне свято – День єднання, започаткований президентом України Володимиром Зеленським у 2022 році на тлі підготовки Росії до вторгнення.
15 лют. 2024

Профорієнтаційний захід

15 лютого 2024 року для учнів 10-11-х класів закладів загальної середньої освіти Київського району організовано онлайн-зустріч із представниками військових закладів вищої освіти, у якій взяли участь учні 11-А класу. У ході насиченої та цікавої розмови доповідачі детально розповіли школярам про умови вступу, особливості різних військових спеціальностей та переваги навчання у військових вишах.
15 лют. 2024

Триває кольоровий тиждень у 2-А класі

У 2-А класі триває кольоровий тиждень. І середа - блакитний день. Учні продемонстували колекцію предметів у блакитних тонах. На математиці політали над Годубим Нілом, що в Африці. Пороз`язували приклади. Повернувшись додому, зясували на скільки зменшилась довжина бурульки. На мові пролітали Голубі гори, що в Австралії. Добирали дієслова-синоніми. А на читанні повернулися додому - зустрічали весну в Україні.
14 лют. 2024

Профорієнтаційний захід

У рамках Меморандому про співпрацю Харківської митниці та Харківського економічного національного університету ім. Семена Кузнеця, з метою формування кадрового потенціалу органів Державної митної служби України Катерина Гунько, начальник управління по роботі з персоналом та Артем Рак, співробітник кінологічного підрозділу управління боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил та його підопічний - службовий собака Харківської митниці лабрадор Ів Сен Лоран провели для учнів метрошколи нашого ліцею профорієнтаційний захід. Під час якого ознайомили дітей з особливостями вступної компанії 2024 року на спеціальність 072 "Фінанси, банківська справа та страхування" освітньо-професійної програми "Митна справа" кафедри Митної справи і фінансових послуг ХНЕУ ім. С. Кузнеця. Захід супроводжувався великою кількістю ділових ігор та інтерактивних задань. Також дітей ознайомили з особливостями тренування службових собак.
13 лют. 2024

Кольровий тиждень триває

У 2-А класі триває кольоровий тиждень. І вівторок - синій день. Під час уроку читання учні читали синій філворд, а потім опинилися на острові, де довелося чекати корабель, щоб потрапити додому. Для цього необхідно було продемонструвати неабиякі математичні здібності. Але раптом, під час уроку мови, учні з`ясували, що потрапили не на той корабель. Довелося розгадувати ребуси та виконувати завдання від капітана. Посеред моря нікуди не втекти, навкриги акули. Капітан, хоч і пірат, але слова дотримався і відпустив мандрівників

Кольоровий тиждень у 2-А класі

12.02.2024 року стартував кольоровий тиждень у 2-А класі. Холодна гама кольорів. Сьогодні був зелений день.
12 лют. 2024

Вітаємо Жупинського Гліба, учня 10-А класу, який посів 1 місце на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики
12 лют. 2024

Протягом січня-лютого 2024 року відбувся обласний фестиваль лідерів учнівського самоврядування «Лідер року» в дистанційній формі. 59 учасників фестивалю продемонстрували роботу учнівського самоврядування територіальних громад Харківської області та міста Харкова. Серед учасників - лідерка учнівського самоврядування нашого ліцею. Вітаємо переможницю обласного фестивалю «Лідер року – 2023»: Хабарову Маргариту, лідерку організації учнівського самоврядування «Перше джерело» - ученицю 10-Б класу Харківського ліцею №1 – (ІІ місце);

16 квіт. 2024
Освітній серіал «Як взаємодіяти з дітьми під час війни»
На платформі «Дія.Освіта» розміщено новий освітній серіал для педагогів і батьків «Вчимося разом. Як підтримувати дітей під час війни». Цей освітній серіал створено, щоб надати важливі відповіді на непрості запитання батьків і вчителів про те, як допомогти дітям упоратися з наслідками війни. Протягом 8 серій глядачі дізнаються, як працює мозок у ситуації тривоги, які реакції він запускає і що з цим робити; які реакції є нормальними, а які потребують нашої особливої уваги; як надати допомогу дітям із розладом спектра аутизму; як плекати стійкість і дбати про свій ресурс у непрості часи. Відео містить практичні поради щодо стабілізації емоційного стану для дітей, способи надання підтримки та профілактики наслідків стресу. У серіалі надана інформація про те, як навчити дітей впливати на свій стан, керувати власними думками, опанувати базові техніки саморегуляції.

12 квіт. 2024
День працівників ракетно-космічної галузі
12 квітня в Україні День працівників ракетно-космічної галузі. Першокласники Харківського ліцею №1 переглянули презентацію про дослідження космосу людиною, провели руханку разом з інопланетним створінням, знайшли шлях до Землі в лабіринтах, пограли в судоку, попрацювали з "хмарою слів" на тему "Космос", з'єднали числа і утворили літальний апарат. Діти зрозуміли, яку користь приносять людству усі, хто досліджує космічні простори.

8 квіт. 2024
БАТЬКАМ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!
Шановні батьки майбутніх першокласників, прийом документів до 1 класу на 2024/2025 навчальний рік розпочато 08 квітня 2024 року.