9 лют. 2024

День безпечного інтернету

.
6 лют. 2024

Вітаємо учнів 10-А класу нашого ліцею, які достойно представили заклад на ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України: Присяжний Савелій - І місце, наукове відділення "Філології", секція"Ділова українська мова"; Жупинський Гліб- ІІ місце, наукове відділення інформаційних технологій секція: «Системи та технології штучного інтелекту». Бажаємо подальших перемог!
6 лют. 2024

До уваги батьків майбутніх першокласників!

З 08 квітня 2024 року на сайті "Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти" Ви матимеме можливість подати заяву на вступ дитини до 1-го класу школи.
5 лют. 2024

Участь у заняттях Сковорода-хаб

3 лютого 2024 року учні 10-11-х класів уже традиційно долучилися до заняття з української мови для вступників (Підготовка до НМТ 2024) у рамках освітнього ХАБу ХНПУ імені Г.С.Сковороди. Тема: Прикметник. Розряди прикметників за значенням. Ступені порівняння якісних прикметників. Правопис прикметникових суфіксів Особливу увагу було приділено удосконаленню та систематизації знань вступників про прикметник як самостійну частину мови. Проаналізовано розряди прикметника, простудійовано ступені порівняння якісних прикметників, детально зʼясовано правопис прикметникових суфіксів. Спікер — Купіна Ірина Олександрівна (кандидат філологічних наук, доцент, доцент кафедри теорії і методики викладання філологічних дисциплін у дошкільній, початковій і спеціальній освіті).
2 лют. 2024

Участь у Дні відкритих дверей

Учні ліцею взяли участь у Дні відкритих дверей факультету початкового навчання ХНПУ імені Г.С. Сковороди
2 лют. 2024

Про найважливіші події у сфері якості освіти у січні 2024 року

Інформ-реліз
1 лют. 2024

Виховна година для учнів 7-го класу

"Кібербулінг. Як його уникати?"
27 січ. 2024

Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту

Сьогодні, 27 січня, у світі відзначають Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. З 2012 року українці вшановують пам'ять жертв цієї трагедії на всеукраїнському рівні. Голокост - це трагедія, яка сталася в Україні під час Другої світової війни. Це період масових репресій, знищення єврейського населення та інших місцевих громад. Нам важливо пам'ятати цю страшну подію, щоб не повторити помилки минулого. Голокост - це пам'ятка жорстокості та нетерпимості, і наше завдання - запобігти подібним трагедіям у майбутньому, навчаючись з історії та прагнучи до толерантного суспільства. Саме тому напередодні пам’ятної дати для учнів були проведені виховні заходи присвячені темі Голокосту - пам'яті століття. Під час онлайн-зустрічі учні дізнались, що таке Голокост, його історію та жахливі факти цієї катастрофи.
26 січ. 2024

Семінар для соціальних педогогів закладів загальної середньої освіти району

26 січня 2024 року для соціальних педогогів закладів загальної середньої освіти Київського району соціальним педагогом ХЛ № 1 Поповою А.О. та соціальним педагогом ХЛ № 16 Крохмаль В.М., було організовано семінар

16 квіт. 2024
Освітній серіал «Як взаємодіяти з дітьми під час війни»
На платформі «Дія.Освіта» розміщено новий освітній серіал для педагогів і батьків «Вчимося разом. Як підтримувати дітей під час війни». Цей освітній серіал створено, щоб надати важливі відповіді на непрості запитання батьків і вчителів про те, як допомогти дітям упоратися з наслідками війни. Протягом 8 серій глядачі дізнаються, як працює мозок у ситуації тривоги, які реакції він запускає і що з цим робити; які реакції є нормальними, а які потребують нашої особливої уваги; як надати допомогу дітям із розладом спектра аутизму; як плекати стійкість і дбати про свій ресурс у непрості часи. Відео містить практичні поради щодо стабілізації емоційного стану для дітей, способи надання підтримки та профілактики наслідків стресу. У серіалі надана інформація про те, як навчити дітей впливати на свій стан, керувати власними думками, опанувати базові техніки саморегуляції.

12 квіт. 2024
День працівників ракетно-космічної галузі
12 квітня в Україні День працівників ракетно-космічної галузі. Першокласники Харківського ліцею №1 переглянули презентацію про дослідження космосу людиною, провели руханку разом з інопланетним створінням, знайшли шлях до Землі в лабіринтах, пограли в судоку, попрацювали з "хмарою слів" на тему "Космос", з'єднали числа і утворили літальний апарат. Діти зрозуміли, яку користь приносять людству усі, хто досліджує космічні простори.

8 квіт. 2024
БАТЬКАМ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!
Шановні батьки майбутніх першокласників, прийом документів до 1 класу на 2024/2025 навчальний рік розпочато 08 квітня 2024 року.