2 лют. 2024

Участь у Дні відкритих дверей

Учні ліцею взяли участь у Дні відкритих дверей факультету початкового навчання ХНПУ імені Г.С. Сковороди
2 лют. 2024

Про найважливіші події у сфері якості освіти у січні 2024 року

Інформ-реліз
1 лют. 2024

Виховна година для учнів 7-го класу

"Кібербулінг. Як його уникати?"
27 січ. 2024

Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту

Сьогодні, 27 січня, у світі відзначають Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. З 2012 року українці вшановують пам'ять жертв цієї трагедії на всеукраїнському рівні. Голокост - це трагедія, яка сталася в Україні під час Другої світової війни. Це період масових репресій, знищення єврейського населення та інших місцевих громад. Нам важливо пам'ятати цю страшну подію, щоб не повторити помилки минулого. Голокост - це пам'ятка жорстокості та нетерпимості, і наше завдання - запобігти подібним трагедіям у майбутньому, навчаючись з історії та прагнучи до толерантного суспільства. Саме тому напередодні пам’ятної дати для учнів були проведені виховні заходи присвячені темі Голокосту - пам'яті століття. Під час онлайн-зустрічі учні дізнались, що таке Голокост, його історію та жахливі факти цієї катастрофи.
26 січ. 2024

Семінар для соціальних педогогів закладів загальної середньої освіти району

26 січня 2024 року для соціальних педогогів закладів загальної середньої освіти Київського району соціальним педагогом ХЛ № 1 Поповою А.О. та соціальним педагогом ХЛ № 16 Крохмаль В.М., було організовано семінар
22 січ. 2024

День Соборності України

З нагоди Дня Соборності України у ліцеї проведено тематичні виховні заходи: історичний квест до Дня Соборності, бесіди "Соборність України: сторінками історії", "Схід-Захід разом", "День соборності України – символ національного єднання українського народу" тощо. Проведені заходи посилили віру в те, що територіальна цілісність нашої Батьківщини, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною.
19 січ. 2024

Профорієнтаційний захід

В рамках співпраці з Харківським національним університетом внутрішніх справ учні 11-А класу взяли участь у профорієнтаційному заході, який відбувся 19 січня о 15.00.
18 січ. 2024

Організаційно-методичні вказівки з підготовки населення до дій у надзвичайних ситуаціях на 2024–2025 роки

На сайті Міністерства освіти і науки оприлюднено організаційно-методичні вказівки з підготовки населення до дій у надзвичайних ситуаціях на 2024-2025 роки. Документ затверджено на початку січня Державною службою з надзвичайних ситуацій.
17 січ. 2024

Година спілкування з учнями 10-х класів

"Як перемогти стрес?
16 січ. 2024

Бесіда у рамках програми "ШОП"

У рамках програми "Шкільний офіцер поліції" для учнів 6-х класів організовано профілактичну бесіду, яка стосувалася безпечної поведінки під час виявлення вибохонебезпечних і підозрілих предметів, правил знаходження на вулиці у темний час доби. Офіцер поліції нагадала дітям номери естренних служб та правила безпечного поводження на кризі і біля бурульок

24 квіт. 2024
Вітаємо Яковенко Варвару, ученицю 8-А класу, яка під керівництвом учителя української мови та літератури Бурми Ніни Генріхівни та учителя зарубіжної літератури Молодики Олени Валентинівни посіла ІІ місце у районній науково-практичній конференції "Перші кроки в науці". Бажаємо натхнення та подальших перемог!

24 квіт. 2024
Вітаємо Подус Уляну, ученицю 7-А класу, яка під керівництвом учителя зарубіжної літератури Кузьменко Валерії Миколаївни, посіла І місце в районній науково-практичній конференції "Перші кроки в науку". Бажаємо подальших успіхів!

22 квіт. 2024
Вітаємо Руденко Міланію, ученицю 9-А класу, яка під керівництвом учителя зарубіжної літератури Кузьменко Валерії Миколаївни, посіла ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації "Література". Бажаємо натхнення та подальших перемог!