7 груд. 2023

Вітаємо ученицю 3-А класу Старцеву Дар'ю, яка під керівництвом Печериці Тетяни Олексіївни, посіла ІІІ місце в районному етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені П.Яцика. Бажаємо подальших успіхів та перемог!
7 груд. 2023

Вітаємо ученицю 10-Б класу Хабарову Маргариту, яка під керівництвом Бондарєвої Віри Василівни, посіла ІІ місце в ІІ районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії. Бажаємо подальших успіхів та перемог!
6 груд. 2023

День Збройних Сил України

День Збройних сил України — святковий день на честь ЗСУ, встановлений постановою ВРУ 1993 року. Відзначається щорічно 6 грудня — в день ухвалення 1991 року закону України «Про Збройні сили України». Здобувачі початкової освіти під час зустрічі з працівниками Харківської обласної бібліотеки для дітей познайомилися з родами військ України, спостерігали за сміливістю і міццю захисників. Діти вирішили підтримати захисників - виготовити обереги- сувеніри, намалювати листівки і передати волонтерам.
6 груд. 2023

Участь у зустрічі з військовими

Учні 11-А класу ліцею взяли участь у зустрічі з викладачами Харківського національного університету повітряних сил ім. Кожедуба, офіцерами Харківського обласного ті Київського районного територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки військовослужбовців. Основним питанням зустрічі було - вступ до військових закладів вищої освіти у 2024 році. Учні отримали інформацію про умови вступу до військових вишів, проходження навчання та матеріального забезпечення курсантів.
5 груд. 2023

Вітаємо ученицю 8-А класу Яковенко Варвару, яка посіла ІІІ місце на районному етапі XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентсьокї молоді імені Тараса Шевченка. Керівник: Бурма Ніна Генріхівна. Бажаємо успіхів та подальших перемог!
5 груд. 2023

Вітаємо Березовського Івана, який посів ІІІ місце на Чемпіонаті Словаччини з бадмінтону у парі серед юніорів до 14 років! Бажаємо подальших перемог!
5 груд. 2023

Вітаємо ученицю 3- А класу Харківського ліцею № 1 Старцеву Дар'ю, яка брала участь у Відкритому кубку Харківської області з козацького двобою "Янголи Маріуполя", присвяченому бійцю полку "Азов" Дмитру Лінському та захисникам м.Маріуполь. Дар'я посіла почесне 2 місце. Бажаємо успіхів та подальших перемоги!
4 груд. 2023

Благодійний рух #ЩедрийВівторок

Національний банк України разом із партнерами запрошує взяти участь у конкурсі відеоробіт "Традиції добрих справ", який триватиме з 28 листопада до 25 грудня 2023 року.
4 груд. 2023

Про найважливіші події у сфері якості освіти у листопаді 2023 року

1 груд. 2023

Соціальним педагогом проведено захід "Цінності життя"