Участь у районному конкурсі "ЮІР"

Учні 8-А класу взяли участь у районному етапі Всеукраїнського конкурсу ЮІР-2014
Створено 21.03.14
Альбом школи
16 Фотографії

16 квіт. 2024
Освітній серіал «Як взаємодіяти з дітьми під час війни»
На платформі «Дія.Освіта» розміщено новий освітній серіал для педагогів і батьків «Вчимося разом. Як підтримувати дітей під час війни». Цей освітній серіал створено, щоб надати важливі відповіді на непрості запитання батьків і вчителів про те, як допомогти дітям упоратися з наслідками війни. Протягом 8 серій глядачі дізнаються, як працює мозок у ситуації тривоги, які реакції він запускає і що з цим робити; які реакції є нормальними, а які потребують нашої особливої уваги; як надати допомогу дітям із розладом спектра аутизму; як плекати стійкість і дбати про свій ресурс у непрості часи. Відео містить практичні поради щодо стабілізації емоційного стану для дітей, способи надання підтримки та профілактики наслідків стресу. У серіалі надана інформація про те, як навчити дітей впливати на свій стан, керувати власними думками, опанувати базові техніки саморегуляції.

12 квіт. 2024
День працівників ракетно-космічної галузі
12 квітня в Україні День працівників ракетно-космічної галузі. Першокласники Харківського ліцею №1 переглянули презентацію про дослідження космосу людиною, провели руханку разом з інопланетним створінням, знайшли шлях до Землі в лабіринтах, пограли в судоку, попрацювали з "хмарою слів" на тему "Космос", з'єднали числа і утворили літальний апарат. Діти зрозуміли, яку користь приносять людству усі, хто досліджує космічні простори.

8 квіт. 2024
БАТЬКАМ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!
Шановні батьки майбутніх першокласників, прийом документів до 1 класу на 2024/2025 навчальний рік розпочато 08 квітня 2024 року.