Група подовженого дня

Режим роботи груп подовженого дня

Харківської гімназії №1 Харківської міської ради Харківської області
Група № 1
Вихователі:
Декунова К.В.
Козлова А.О.
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П’ятниця
Прийом дітей до групи
13.20-13.30
13.20-13.30
12.20-12.30
13.20-13.30
12.20-12.30
Обід
13.30-14.00
13.30-14.00
12.30-13.00
13.30-14.00
12.30-13.00
Заняття за інтересами, заняття в гуртках, секціях
14.00-14.15
14.00-14.15
13.00-13.15
14.00-14.15
13.00-13.15
Прогулянка
14.15-14.45
14.15-14.45
13.15-13.45
14.15-14.45
13.15-13.45
Виховна година
14.45-14.55
14.45-14.55
13.45-13.55
14.45-14.55
13.45-13.55
Дозвілля
14.55-15.15
14.55-15.15
13.55-14.15
14.55-15.15
13.55-14.15
Інструктаж з техніки безпеки перед виходом на прогулянку
15.15-15.20
15.15-15.20
14.15-14.20
15.15-15.20
14.15-14.20
Спортивна година
15.20-16.20
15.20-16.20
14.20-15.20
15.20-16.20
14.20-15.20
Рухливі ігри
16.20-17.20
16.20-17.20
15.20-16.20
16.20-17.20
15.20-16.20
 
Група № 2
Вихователь:
Харченко О.В.
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П’ятниця
Прийом дітей до групи
13.30-13.45
13.30-13.45
13.30-13.45
13.30-13.45
13.30-13.45
Обід
13.45-14.15
13.45-14.15
13.45-14.15
13.45-14.15
13.45-14.15
Заняття за інтересами, заняття в гуртках, секціях
14.15-15.00
14.15-15.00
14.15-15.00
14.15-15.00
14.15-15.00
Прогулянка
15.00-15.45
15.00-15.45
15.00-15.45
15.00-15.45
15.00-15.45
Самопідготовка
15.45-16.30
15.45-16.30
15.45-16.30
15.45-16.30
15.45-16.30
Виховна година
16.30-16.45
16.30-16.45
16.30-16.45
16.30-16.45
16.30-16.45
Спортивна година
16.45-17.20
16.45-17.20
16.45-17.20
16.45-17.20
16.45-17.20
Інструктаж з техніки безпеки перед виходом на прогулянку
17.20-17.30
17.20-17.30
17.20-17.30
17.20-17.30
17.20-17.30
Прогулянка
17.30-18.30
17.30-18.30
17.30-18.30
17.30-18.30
17.30-18.30
Графік роботи груп подовженого дня
Харківської гімназії №1 Харківської міської ради Харківської області
з/п
групи
Кабі-нети
Кількість годин
Дні роботи
Години роботи
Вихователі
1.
1-2-і класи
30
20
Понеділок
13.20 – 17.20
Декунова К.В.
Вівторок
13.20 – 17.20
Декунова К.В.
Середа
12.20 – 16.20
Козлова А.О.
Четвер
13.20 – 17.20
Козлова А.О.
П’ятниця
12.20 – 14.20
Декунова К.В.
14.20 – 16.20
Козлова А.О.
2.
3-4-ті класи
4
25
Понеділок
13.30 – 18.30
Харченко О.В.
Вівторок
13.30 – 18.30
Харченко О.В.
Середа
13.30 – 18.30
Харченко О.В.
Четвер
13.30 – 18.30
Харченко О.В.
П’ятниця
13.30 – 18.30
Харченко О.В.