Інформаторіум

Шановні відвідувачі сайту, на даній сторінці Ви можете ознайомитися з оперативною інформацією щодо організації освітнього процесу в гімназії!

КІБЕРПОЛІЦІЯ застерігає від  ШАХРАЇВ

Шановні батьки, повідомляємо вам, що довідку про реєстрацію місця проживання особи та довідку про склад сімї можливо отримати онлайн через вебсайт "Портал електронних сервісів міста Харкова"

Портал електронних сервісів міста Харкова

Шановні батьки! Звертаємо Вашу увагу на мікрорайон обслуговуваннянашої гімназії
З метою підвищення рівня профілактичної та просвітницької роботи навчальних закладів з усіма учасниками навчально-виховного процесу у напрямі охорони дитинства, захисту прав дітей, попередження насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми та інших негативних явищ в дитячому та учнівському середовищі надаємо Вам контактні телефони установ та організацій Київського району, а також офіційні телефони довіри організацій, які надають кваліфіковану допомогу щодо захисту прав дітей, до яких можуть звернутися батьки та особи, що їх замінюють, для вирішення питань, які не входять в компетенцію навчального закладу та управління освіти.
Проїздні квитки!
Відповідно до рішення виконкому Харківської міської ради від 20.08.2009 року № 556, учні ліцею мають право на придбання пільгових квитків для проїзду в міському наземному пасажирському електротранспорті (трамваї та тролейбусі). Вартість пільгового квитка на один вид транспорту складає 15 грн, на два види транспорту - 20 грн. Гімназією вже укладено договір з КП "Міськелектротранссервіс" на отримання пільгових квитків. Для придбання проїздного квитка необхідно надати копію ідентифікаційного коду соціальному педагогу Попової А.О. в каб. № 12.
Шановні батьки, повідомляємо Вам, що за нашою гімназіїєю закріплено працівника сектору ювенальної превенції Київського ВП ГУНП України в Харківській області

24 квіт. 2024
Вітаємо Яковенко Варвару, ученицю 8-А класу, яка під керівництвом учителя української мови та літератури Бурми Ніни Генріхівни та учителя зарубіжної літератури Молодики Олени Валентинівни посіла ІІ місце у районній науково-практичній конференції "Перші кроки в науці". Бажаємо натхнення та подальших перемог!

24 квіт. 2024
Вітаємо Подус Уляну, ученицю 7-А класу, яка під керівництвом учителя зарубіжної літератури Кузьменко Валерії Миколаївни, посіла І місце в районній науково-практичній конференції "Перші кроки в науку". Бажаємо подальших успіхів!

22 квіт. 2024
Вітаємо Руденко Міланію, ученицю 9-А класу, яка під керівництвом учителя зарубіжної літератури Кузьменко Валерії Миколаївни, посіла ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації "Література". Бажаємо натхнення та подальших перемог!