Інклюзивна освіта

Інклюзивне навчання - система освітніх послуг, гарантованих державою, що базується на принципах недискримінації, врахування багатоманітності людини, ефективного залучення та включення до освітнього процесу всіх його учасників

Відповідно до пункту 1 статті 20 Закону України "Про освіту" у гімназії за потреби може бути утворено інклюзивні та/або спеціальні групи і класи для навчання осіб з особливими освітніми потребами. У разі звернення особи з особливими освітніми потребами або її батьків така група або клас утворюється в обов’язковому порядку.

Умови доступності гімназії до навчання осіб з особливими потребами
Забезпечено оптимальну доступність будівлі гімназії для осіб з особливими потребами.

На вході у освітній заклад закріплена кнопка виклику чергового персоналу, сигнал від якої надходить на пульт охорони. Місце, де розміщена кнопка виклику, проглядається охороною школи.
У разі необхідності охорона освітнього закладу допоможе особі з особливими потребами увійти до закладу.

Також облаштовано пандус біля входу в гімназію.

Нормативно-правове забезпечення інклюзивної освіти

24 квіт. 2024
Вітаємо Яковенко Варвару, ученицю 8-А класу, яка під керівництвом учителя української мови та літератури Бурми Ніни Генріхівни та учителя зарубіжної літератури Молодики Олени Валентинівни посіла ІІ місце у районній науково-практичній конференції "Перші кроки в науці". Бажаємо натхнення та подальших перемог!

24 квіт. 2024
Вітаємо Подус Уляну, ученицю 7-А класу, яка під керівництвом учителя зарубіжної літератури Кузьменко Валерії Миколаївни, посіла І місце в районній науково-практичній конференції "Перші кроки в науку". Бажаємо подальших успіхів!

22 квіт. 2024
Вітаємо Руденко Міланію, ученицю 9-А класу, яка під керівництвом учителя зарубіжної літератури Кузьменко Валерії Миколаївни, посіла ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації "Література". Бажаємо натхнення та подальших перемог!