Масові заходи

12.10.18 і знову у нас в гостях представники Обласної дитячої бібліотеки. Учні 5-х класів прослухали цікаву розповідь про Василя Сухомлинсбкого, подивилися екранізацію деяких його казок і навіть сами спробували розіграти по ролях казку "Як хлопці мед поїли".

11.10.2018 до нас завітали наші давні друзі з Обласної дитячої бібліотеки. Учні 8-9 класів дізналися багато нових та цікавих фактів з життя та творчості великого педагога та письменника Василя Сухомлинського, переглянули уривки фільму про цю історичну постать.

08.10.2018 учні 3-4 класів представили ілюстрації до улюблених казок та оповідань Василя Сухомлинського "Малюю улюблену казку". Кращі роботи виставлені у читальній залі бібліотеки.

05.10.2018 серед учнів 10-11 класів пройшов конкурс на кращий буктрейлер за улюбленою книгою. Перемогли учні 10-А класу Кульминський Ян і Кузнецов Ігор. Вони презентували буктрейлер за своїм улюбленим твором Пауло Коельо "Алхімік".

Буктрейлер-переможець

04.10.2018 в рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек було проведено конкурс серед учнів 6-7 класів "Юний казкар". Найкращі роботи розміщені на виставці в читальній залі бібліотеки.

03.10.2018 в бібліотеці гімназії пройшло традиційне  свято "Посвята в читачі". Учні 2-А класу "подорожували" з казковими героями літературними стежками, дізналися про правила поводження з книжками і отримали свою першу бібліотечну книгу. Цього ж дня першокласники завітали до бібліотеки на екскурсію і подивилися театралізацію за мотивами казок В. Сухомлинського.

В жовтні місяці, в бібліотеці гімназії, буде проведено ряд заходів в рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек під гаслом "Шкільна бібліотека - центр творчого розвитку дитини" (до 100-річчя від Дня народження В.О. Сухомлинського).

План заходів

01.09.2018 року учні 7-А класу зустрілися з харківським бандуристом, прослухали в його виконанні історичні баллади та довідалися про історію створення інструменту.

В читальній залі бібліотеки розташована книжкова виставка до першого уроку в 2018/2019 начальному році " Розкажемо Європі про себе".

На весняних канікулах, згідно плану, було проведено ряд заходів: літературна вікторина з нагоди 100-річчя Олеся Гончара, книжкова виставка до цієї події. Для учнів гімназії були проведені огляди новинок художньої літератури та періодичних видань для дітей, голосні читання книжок, створених учнями 3-А класу, працювала "Книжкова лікарня".

22.03.2018 постійнодіюча книжкова виставка "Я маю право!" поповнилася новими інформаційними матеріалами, підготовленими Юридичним департаментом Харківської обласної державної адміністрації, а саме, буклетами з вирішення багатьох правових питань.
20.03.2018 учні 7-А класу Черникова Дарина та Кирилов Денис узяли участь у відбірковому етапі конкурсу дитячого читання "Найкращий читач України". Вони розповіли про свої улюблені твори, та показали цікаві презентації.
19.02.2018 в читальній залі бібліотеки пройшла лекція до річниці подій на Майдані. Гості з Обласної дитячої бібліотеки презентували нові книги , присвячені цій історичній події.

В бібліотеці розташована книжкова виставка , присвячена Року реалізації правопросвітницького проекту "Я маю право"