Масові заходи

До Дня Європи, який визначається у третю суботу травня, у бібліотеці була проведена історико-географічна подорож "На шляху до єдиної Європи". Учні дізналися історію створення ЄС та "поподорожували"  країнами, які входять до складу ЄС.

До Дня пам'яті та примирення і Дня перемоги у Другій світовій війні у читальній залі бібліотеки було розташовано тематичну книжкову виставку та проведено Урок пам'яті для учнів гімназії.

28.04.19 ми святкуємо Великдень. Дізнатися про його традиції, історію походження свята, знайти рецепт виготовлення ПАСХИ допоможе тематична виставка, розташована в читальній залі бібліотеки.

26.04.19 трагічна річниця Чорнобильської трагедії. В бібліотеці було проведено два заходи, присвячені цій даті.

В 10 - му класі пройшов урок-реквієм "Гірка трава Чорнобилю".

Учні 7-А та 3-А класів підготували літературно-музичну композицію "Дзвони Чорнобиля".

Також в читальній залі була розташована виставка дитячих малюнків, присвячених 33-й річниці Чорнобильської трагедії.

23.04.19 Всесвітній день книги та авторського права. Учні 5-х класів дізналися історію виникнення книгодрукарства, відповіли на запитання вікторини та повторили правила поводження з книгами.

12.04.2019 до Дня космонавтики для учнів молодшої школи було проведено урок-гру "Планети сонячної системита приборкачі космосу". Діти дізналися про далекі зірки, про тих, хто перший полетів у космос, пограли та зробили "космічну" зарядку.

Зустрічаємо МАСЛЯНУ (04 березня - 10 березня)

21.02.2019 Міжнародний день рідної мови.

В бібліотеці пройшов масовий захід для учнів гімназії на якому була прослухана цікава лекція з використанням аудіо та відеоматеріалів. Діти пограли в гру "Переклади слово", заспівали українських пісень. Також була створена книжкова виставка.

20.02.2019 День Героїв Небесної Сотні

В бібліотейі розташована постійнодіюча книжкова виставка, де можна знайти відомості про ГЕРОЇВ нашого часу.

21.01.2019 в читальній залі бібліотеки пройшов захід до Дня Соборносі Укпаїни. 10 та 11 класи прослухали лекцію з історії нашої Батьківщини та переглянули цікаві відеоматеріали.

З новим 2019 роком!

14.12.2018 у читвльній залі розташовано книжкову виставку до Дня Святого Миколая

13.12.2018 пройшла лекція для учнів 9-А класу щодо запобігання булінгу у школі

22.11.2018 до 85 роковин Голодомору співробітниками Обласної бібліотеки для дітей було проведено захід для учнів 9-го класу "Голод 1932-1933 років. Геноцид українського народу". Співробітники бібліотеки розповіли про цю трагічну сторінку історії нашого народу, показали документальні кадри тих часів.

до Дня Української писемності та мови в бібліотеці було розташовано тематичну книжкову виставку

16.10.2018 було проведено майстер-клас "Власні ручки роблять модні штучки". Молодші школярі навчилися робити яскраві закладки для книжок.

12.10.18 і знову у нас в гостях представники Обласної дитячої бібліотеки. Учні 5-х класів прослухали цікаву розповідь про Василя Сухомлинсбкого, подивилися екранізацію деяких його казок і навіть сами спробували розіграти по ролях казку "Як хлопці мед поїли".

11.10.2018 до нас завітали наші давні друзі з Обласної дитячої бібліотеки. Учні 8-9 класів дізналися багато нових та цікавих фактів з життя та творчості великого педагога та письменника Василя Сухомлинського, переглянули уривки фільму про цю історичну постать.

08.10.2018 учні 3-4 класів представили ілюстрації до улюблених казок та оповідань Василя Сухомлинського "Малюю улюблену казку". Кращі роботи виставлені у читальній залі бібліотеки.

05.10.2018 серед учнів 10-11 класів пройшов конкурс на кращий буктрейлер за улюбленою книгою. Перемогли учні 10-А класу Кульминський Ян і Кузнецов Ігор. Вони презентували буктрейлер за своїм улюбленим твором Пауло Коельо "Алхімік".

Буктрейлер-переможець

04.10.2018 в рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек було проведено конкурс серед учнів 6-7 класів "Юний казкар". Найкращі роботи розміщені на виставці в читальній залі бібліотеки.

03.10.2018 в бібліотеці гімназії пройшло традиційне  свято "Посвята в читачі". Учні 2-А класу "подорожували" з казковими героями літературними стежками, дізналися про правила поводження з книжками і отримали свою першу бібліотечну книгу. Цього ж дня першокласники завітали до бібліотеки на екскурсію і подивилися театралізацію за мотивами казок В. Сухомлинського.

В жовтні місяці, в бібліотеці гімназії, буде проведено ряд заходів в рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек під гаслом "Шкільна бібліотека - центр творчого розвитку дитини" (до 100-річчя від Дня народження В.О. Сухомлинського).

План заходів

01.09.2018 року учні 7-А класу зустрілися з харківським бандуристом, прослухали в його виконанні історичні баллади та довідалися про історію створення інструменту.

В читальній залі бібліотеки розташована книжкова виставка до першого уроку в 2018/2019 начальному році " Розкажемо Європі про себе".

На весняних канікулах, згідно плану, було проведено ряд заходів: літературна вікторина з нагоди 100-річчя Олеся Гончара, книжкова виставка до цієї події. Для учнів гімназії були проведені огляди новинок художньої літератури та періодичних видань для дітей, голосні читання книжок, створених учнями 3-А класу, працювала "Книжкова лікарня".

22.03.2018 постійнодіюча книжкова виставка "Я маю право!" поповнилася новими інформаційними матеріалами, підготовленими Юридичним департаментом Харківської обласної державної адміністрації, а саме, буклетами з вирішення багатьох правових питань.
20.03.2018 учні 7-А класу Черникова Дарина та Кирилов Денис узяли участь у відбірковому етапі конкурсу дитячого читання "Найкращий читач України". Вони розповіли про свої улюблені твори, та показали цікаві презентації.
19.02.2018 в читальній залі бібліотеки пройшла лекція до річниці подій на Майдані. Гості з Обласної дитячої бібліотеки презентували нові книги , присвячені цій історичній події.

В бібліотеці розташована книжкова виставка , присвячена Року реалізації правопросвітницького проекту "Я маю право"