Міжнародне співробітництво

про стан діяльності з міжнародного співробітництва
Харківської гімназії № 1 Харківської міської ради Харківської міської ради

Країна

Партнер (організація, установа, заклад)

Контактні телефони,

е-mail

Термін дії

Стислий перелік заходів

назва

Проект Міністерства
освіти і науки України та Британської ради «Вчитель нового покоління»

Британська рада «Вчитель нового покоління»

з 2018 року

Проведення спільних уроків, семінарів, конференцій

643

Государственный природный заповедник «Белогорье»

Детский экологический центр «Дубрава»

84724650315

З 2008 року

Щорічна участь у міжнародних науково- практичних конференціях школярів. «Особо охраняемые природные территории; состояние, проблемы и перспективы развития».

643

7 812 534-58-17

З 2009 року

Міжнародні наукові конференції школярів «Сахаровские чтения» Санкт-Петербург

276

Німеччина

Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ)

З 2014 року

Спортивно-оздоровчі та просвітницікі заходи у рамках проекту "Чесна гра"

Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру – 2014» (І етап). Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру – 2014» (ІІ етап)

-

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

-

Міжнародний учнівський конкурс юних істориків «Лелека»

-

Міжнародний природничий конкурс «Колосок»

-

Вивчаємо культуру та традиції інших народів

24 квіт. 2024
Вітаємо Яковенко Варвару, ученицю 8-А класу, яка під керівництвом учителя української мови та літератури Бурми Ніни Генріхівни та учителя зарубіжної літератури Молодики Олени Валентинівни посіла ІІ місце у районній науково-практичній конференції "Перші кроки в науці". Бажаємо натхнення та подальших перемог!

24 квіт. 2024
Вітаємо Подус Уляну, ученицю 7-А класу, яка під керівництвом учителя зарубіжної літератури Кузьменко Валерії Миколаївни, посіла І місце в районній науково-практичній конференції "Перші кроки в науку". Бажаємо подальших успіхів!

22 квіт. 2024
Вітаємо Руденко Міланію, ученицю 9-А класу, яка під керівництвом учителя зарубіжної літератури Кузьменко Валерії Миколаївни, посіла ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації "Література". Бажаємо натхнення та подальших перемог!