Міжнарожне співробітництво

ІНФОРМАЦІЯ
про стан діяльності з міжнародного співробітництва
Харківської гімназії № 1 Харківської міської ради Харківської міської ради

Країна
Партнер (організація, установа, заклад)
Контактні телефони,
е-mail
Термін дії
Стислий перелік заходів
код
назва
643

Государственный природный заповедник «Белогорье»
Детский экологический центр «Дубрава»
84724650315
З 2008 року
Щорічна участь у міжнародних науково- практичних конференціях школярів. «Особо охраняемые природные территории; состояние, проблемы и перспективы развития».
643

7 812 534-58-17
З 2009 року
Міжнародні наукові конференції школярів «Сахаровские чтения» Санкт-Петербург
276
Німеччина
Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ)
З 2014 року
Спортивно-оздоровчі та просвітницікі заходи у рамках проекту "Чесна гра"

Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру – 2014» (І етап). Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру – 2014» (ІІ етап)
-

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика
-

Міжнародний учнівський конкурс юних істориків «Лелека»
-

Міжнародний природничий конкурс «Колосок»
-
Упродовж 2017/2018 навчального року вчителі гімназії взяли участь у Міжнародних семінарах, конференціях та інших науково-методичних заходах:
ЗНЗ
ПІБ, посада
Тема заходу
Дата/ країна, (місто)
Зміст діяльності, результати участі
1
Харківська гімназія № 1 Харківської міської ради Харківської області
Логінова Наталія Вікторівна
Macmillan Education Spring Conference. Семінар на тему: "Ефективні методи підготовки учнів до ЗНО з англійської мови" (розділ "Use of English" на основі підручника "Get 200!")
02.03. 2017
Україна, Харків,
Участь, сертифікат

У 2017/2018 навчальному році організовано зустріч з волонтерами клубу free-english Культом і Бікхемом (США) на базі гімназії (англійська розмовна мова з носіями) з ціллю обміну інформацією про країни, що вивчаються, їх традиції та особливості.