Наші традиції

"Вересень - стежка до школи..."

Ось вже понад 105 років щорічно 1 вересня  гімназія чекає своїх учнів, щоб провести у світ чарівних наук, пізнавальних задач та дивовижних відкриттів.  Особливо значущий цей день для першокласників, які тільки стають на шлях навчання, і для тих, хто востаннє відправиться у подорож шкільною Країною знань - для учнів 11-х класів.

Гімназійний бал...

Автор: Александрова Аня, 9-А клас

«Яка найважливіша подія відбулася цієї осені в нашій гімназії?» - таке питання задасть собі кожний з учнів перед початком канікул. Погодьтеся, що саме феєричне, - це, звичайно, наш традиційний Гімназійний Бал-посвята в гімназисти! Щороку він проходить по-різному. Але в цьому році ... Це був казковий Бал квітів (кожен клас - свія неповторна квітка). Завзята підготовка, репетиції, переживання, а в кінці - приголомшливе шоу, після якого будь-хто вправі пишатися собою!
«А чому, власне, Бал?» - подумаєте Ви. Ну, а що ж ще? Що могло викликати таку бурю емоцій, розповідей, роздумів, рішень? Кожна людина повина була внести свій вклад, хай невеликий, але важливий.
Бал дозволяє показати себе і свій клас з найкращого боку: хто ж відмовиться бути кращим?! Підготовка до нього комусь може деколи здатися жахливо складною: костюми, сукні, вибір власного символу, підготовка номерів, розбіжності з однокласниками і режисером-постановником та інші дрібниці могли вибити з колії в будь-який час. Тим більше, якщо врахувати, що в цей час багато учні писали олімпіади, то все давалося з великими труднощами. Але хіба воно того не варте? Хіба ми після такої наполегливої ​​праці не отримали задоволення, красуючись в шикарних сукнях і костюмах на Балу квітів перед нашими батьками, вчителями, гостями і, нарешті, один перед одним?
 Наскільки всі ми змінюємося, коли на нас покладають відповідальність?! Починаємо поводити себе як дорослі розумні і розсудливі люди, надаємо підтримку один одному, нехай нас не просять, ми раді допомогти.
Кожен Бал дарує нам чудові відчуття свята, почуття щастя, неповторності. Ми впевнені, що феєрверк емоцій, отриманий від Балу квітів, залишить свої яскраві відблиски в нашій пам'яті навіть на довгі роки після закінчення улюбленої першої гімназії

ПОСВЯТА У ЧИТАЧІ

Щороку, напередодні Всеукраїнського дня бібліотек, у гімназії проходить посвята учнів 2-го класу у читачі. Зазвичай, учні 6-го класу разом з бібліотеарем Тетяною Анатоліївною готують цікаву гру-подорож Країною дитячих казок для своїх молодших товаришів. Юні читачі активно відповідають на запитання вікторини, відгадують імена казкових героїв. Бібліотекар розповідає дітям про ціність книг, про правила користування кгнигами зі шкільної бібліотеки і пропонує стати активними читачами. Діти з радістю приймають пропозицію!