Нова українська школа

Нова українська школа (НУШ) - це ключова реформа Міністерства освіти і науки.
Головна мета - створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті.
НУШ - це школа, до якої приємно ходити учням. Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами. Водночас батькам теж подобається відвідувати цю школу, адже тут панують співпраця та взаєморозуміння.
НОРМАТИВНО-МЕТОДИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

1-А клас, малюємо МИР, 08.05.2019

1-А клас, робота в групах "У морі", 11.04.2019

1-Б клас, 09.04.2019, розвиток компетенції- екологічна грамотність та здоровий спосіб життя у рамках уроку "Я досліджую світ"

1-Б, 21.03.2019

Уроки музичного мистецтва у 1-А класі, 18.03.2019

Виставка творчих робіт учнів 1-А класу "Вербові гілочки", 12.03.2019

Екскурсія на фабрику "Престиж" для учнів 1-х класів 15.02.2019

Ранкове коло у 1-А класі 06.02.2019

Усний рахунок під час математики у 1-Б класі (січень 2019)

Розвиток однієї з ключових компетентностей на уроці у 1-А - екологічної грамотності і здорового способу життя (використання мішечків з сіллю для формування правильної постави) (січень 2019)

Усі учителі початкової школи гімназії пройшли онлайн-навчання на платформі "Едера" та навчання у тренера Печериці Т.О. за освітньою програмою спецкурсу за темою «Особливості організації освітнього процесу в початковій школі в умовах упровадження нового Державного стандарту початкової освіти».
Упродовж грудня 2018 року гімназія отримала за рахунок бюджетних коштів зошити з укр. мови до підручника Коваленка  "Українська - це легко" - завдання для уроків, випуск "Джерело" для заступників директора
23 листопада 2018 року за рахунок бюджетних коштів гімназія отримала 2 повні комплекти меблів для 1-х класів: 60 парт, 60 стільців та 2 вчительських столи.

Упродовж жовтня-листопада 2018 року придбано набори дидактичних матеріалів та наочності за рахунок державної субвенції у рамках програми «Нова українська школа».

За рахунок бюджетніх коштів упродовж веерсня 2018 року для впровадження НУШ придбано два "комп`ютеризованих робочих місця для вчителя" (ноутбук, ламінатор, кольоровий принтер). А також отримано гуманітарну допомогу від Департаменту науки і освіти: ігрові набори для майбутніх першокласників "Six Bricks"

Так ми навчаємося в НУШ. Уроки у 1-х класах
Математика у 1-А класі. Робота в парах, усний рахунок

Я досліджую світ. Рослина під мікроскопом