Нова українська школа

Нова українська школа (НУШ) - це ключова реформа Міністерства освіти і науки.
Головна мета - створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті.
НУШ - це школа, до якої приємно ходити учням. Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами. Водночас батькам теж подобається відвідувати цю школу, адже тут панують співпраця та взаєморозуміння.
НОРМАТИВНО-МЕТОДИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

23 листопада 2018 року за рахунок бюджетних коштів гімназія отримала 2 повні комплекти меблів для 1-х класів: 60 парт, 60 стільців та 2 вчительських столи.

Упродовж жовтня-листопада 2018 року придбано набори дидактичних матеріалів та наочності за рахунок державної субвенції у рамках програми «Нова українська школа».

За рахунок бюджетніх коштів упродовж веерсня 2018 року для впровадження НУШ придбано два "комп`ютеризованих робочих місця для вчителя" (ноутбук, ламінатор, кольоровий принтер). А також отримано гуманітарну допомогу від Департаменту науки і освіти: ігрові набори для майбутніх першокласників "Six Bricks"

Так ми навчаємося в НУШ. Уроки у 1-х класах
Математика у 1-А класі. Робота в парах, усний рахунок

Я досліджую світ. Рослина під мікроскопом