Переможці ІІ (районного) етапу олімпіад

 

 

 

 

 

Інформація про переможців ІІ (районного) етапу

 Всеукраїнських учнівських олімпіад

2017/2018 навчального року

 

з/п
Прізвище, ім’я та по батькові учня
Повна назва
навчального закладу
Клас навчання
Прізвище, ім’я, по батькові особи, яка підготувала учня до олімпіади
Кількість набраних балів
Місце, зайняте на ІІ етапі
З математики
  1.  
Гриньов Іван Сергійович
Харківська гімназія № 1 Харківської міської ради Харківської області
6
Лізенко Анна Михайлівна
16
ІІІ
  1.  
Кирилов Денис Олегович
Харківська гімназія № 1 Харківської міської ради Харківської області
7
Рязанцева Тетяна Володимирівна
10
ІІІ
  1.  
Поляков-Власенко Ілля Сергійович
Харківська гімназія №1 Харківської міської ради Харківської області
9
Лізенко Анна Михайлівна
12
ІІІ
З історії
  1.  
Бондаренко Катерина Григорівна
Харківська гімназія № 1 Харківської міської ради Харківської області
8
Бондарєва Віра Василівна
42,00
ІІ
  1.  
Чудакова Катерина Андріївна
Харківська гімназія № 1 Харківської міської ради Харківської області
9
Бондарєва Віра Василівна
25,00
ІІІ
  1.  
Ручкіна Катерина Євгенівна
Харківська гімназія № 1 Харківської міської ради Харківської області
10
Бондарева Вііра Василівна
68,00
І
  1.  
Федоров Тимур Юрійович
Харківська гімназія № 1 Харківської міської ради Харківської області
10
Бондарєва Віра Василівна
34,00
ІІІ
  1.  
Цирдава Михайло Єдінович
Харківська гімназія № 1 Харківської міської ради Харківської області
11
Бондарева Віра Василівна
35,50
ІІІ
  1.  
Головко Альона Валеріївна
Харківська гімназія № 1 Харківської міської ради Харківської області
11
Бондарева Віра Василівна
28,50
ІІІ
із       екології    
  1.  
Курмаз Олександра Олегівна
Харківська гімназія №1 Харківської міської ради Харківської області
10
Роппе-Тенеїшвілі Ольга Василівна
84,75
І
  1.  
Ммоквелу Моніка Чінанія
Харківська гімназія №1 Харківської міської ради Харківської області
9
Роппе-Тенеїшвілі Ольга Василівна
83,75
ІІ
  1.  
Грінченко Семен Васильович
Харківська гімназія №1 Харківської міської ради Харківської області
11
Роппе-Тенеїшвілі Ольга Василівна
 
82
І
із російської мови та літератури
  1.  
Мастєрова Анастасія Павлівна
Харківська гімназія № 1 Харківської міської ради Харківської області
9
Молодика Олена Валентинівна
164,00
І
  1.  
Михайличенко Анна Денисівна
Харківська гімназія № 1 Харківської міської ради Харківської області
11
Кузьменко Валерія Миколаївна
128,50
ІІІ
з української мови та літератури
  1.  
Черникова Дар’я Дмитрівна
Харківська гімназія № 1 Харківської міської ради Харківської області
7
Сотник Валентина Миколаївна
30,00
ІІІ
  1.  
Бондаренко Катерина Григорівна
Харківська гімназія № 1 Харківської міської ради Харківської області
8
Сотник Валентина Миколаївна
40,75
І
  1.  
Мащенко Анастасія Романівна
Харківська гімназія № 1 Харківської міської ради Харківської області
9
Єрмоленко Вікторія Геннадіївна
33,50
ІІІ
  1.  
Ручкіна Катерина Євгенівна
Харківська гімназія № 1 Харківської міської ради Харківської області
10
Єрмоленко Вікторія Геннадіївна
44,00
ІІІ
з англійської мови
  1.  
Романова Варвара Олегівна
Харківська гімназія № 1 Харківської міської ради Харківської області
8
Московченко Руслана Володимирівна
71
І
  1.  
Поляков-Власенко Ілля Сергійович
Харківська гімназія № 1 Харківської міської ради Харківської області
9
Логінова Наталя Вікторівна
68
ІІ
  1.  
Мужичук Володимир Олексійович
Харківська гімназія № 1 Харківської міської ради Харківської області
10
Московченко Руслана Володимирівна
70
ІІІ
з географії
  1.  
Бондаренко Катерина Григорівна
Харківська гімназія № 1 Харківської міської ради Харківської області
8
Єрусалімцева Світлана Миколаївна
35,25
ІІ
  1.  
Гладченко Денис Андрійович
Харківська гімназія №1 Харківської міської ради Харківської області
10
Єрусалімцева Світлана Миколаївна
29,0
ІІІ
  1.  
Федоров Тимур Юрійович
Харківська гімназія № 1 Харківської міської ради Харківської області
10
Єрусалімцева Світлана Миколаївна
27,0
ІІІ
із правознавства
  1.  
Мастєрова Анастасія Павлівна
Харківська гімназія № 1 Харківської міської ради Харківської області
9
Бондарєва Віра Василівна
24,50
ІІІ
  1.  
Михайличенко Анна Денисівна
Харківська гімназія №1 Харківської міської ради Харківської області
11
Бондарева Віра Василівна
26,50
ІІІ
із біології
  1.  
Ммоквелу Моніка Чінанія
Харківська гімназія № 1 Харківської міської ради Харківської області
9
Романова Олена Володимирівна
42,00
ІІ
  1.  
Курмаз Олександра Олегівна
Харківська гімназія № 1 Харківської міської ради Харківської області
10
Роппе-Тенеїшвілі Ольга Василівна
63,00
ІІ
  1.  
Грінченко Семен Васильович
Харківська гімназія № 1 Харківської міської ради Харківської області
11
Роппе-Тенеїшвілі Ольга Василівна
61,00
ІІ
із інформатики
  1.  
Кузнєцов Ігор Борисович
Харківська гімназія № 1 Харківської міської ради Харківської області
9
Жиліна Світлана Олександрівна
23,88
ІІІ

 

2016/2017 навчальний рік

 

№ з/п

 

ПІБ учасника
Клас
Сума балів
Місце
ПІБ учителя, який підготував учасника
Географія
1.       
Чудакова Катерина Андріївна
8
26,50
ІІІ
Єрусалімцева Світлана Миколаївна
2.       
Мащенко Анастасія Романівна
8
25,50
ІІІ
Єрусалімцева Світлана Миколаївна
3.       
Шелудченко Едуард Сергійович
10
25,0
ІІІ
Єрусалімцева Світлана Миколаївна
4.       
Аллот Дмитро Євгенійович
11
26,5
ІІ
Єрусалімцева Світлана Миколаївна
Екологія
5.       
Подус Ілля Вадимович
10
67,7
І
Роппе-Тенеїшвілі Ольга Василівна
6.       
Грінченко Семен Васильович
10
89,3
І
Роппе-Тенеїшвілі Ольга Василівна
Історія
7.       
Мащенко Анастасія Романівна
8
36
ІІ
Бондарєва Віра Василівна
8.       
Поляков-Власенко Ілля Сергійович
8
30,00
ІІІ
Бондарєва Віра Василівна
9.       
Ручкіна Катерина Євгенівна
9
30,00
ІІІ
Бондарєва Віра Василівна
10.   
Головко Альона Валеріївна
10
29,50
ІІІ
Бондарєва Віра Василівна
11.   
Петренко Тетяна Дмитрівна
11
31,00
ІІІ
Бондарєва Віра Василівна
Математика
12.   
Кирилов Денис Олегович
6
14
ІІІ
Рязанцева Тетяна Володимирівна
Українська мова та література
13.   
Бондаренко Катерина Григорівна
7
38,50
ІІІ
Бурма Ніна Генріхівна
Іноземна мова (англійська)
14.   
Поляков-Власенко Ілля Сергійович
8
65
ІІ
Логінова Наталя Вікторівна
15.   
Аніко Лаура
9
77
І
Московченко Руслана Володимирівна
16.   
Петренко Тетяна Дмитрівна
11
60
ІІІ
Московченко Руслана Володимирівна
Хімія
17.   
Руднєва Софія Олександрівна
9
25,00
ІІІ
Білоновська Лариса Леонтіївна
Фізика
18.   
Бондаренко Катерина Григорівна
7
7,00
ІІІ
Александрова Людмила Никифорівна
Біологія
19.   
Курмаз Олександра Олегівна
9
33,00
ІІІ
Роппе-Тенеїшвілі Ольга Василівна
20.   
Грінченко Семен Васильович
10
60,00
ІІ
Роппе-Тенеїшвілі Ольга Василівна
21.   
Глушенков Дмитро Михайлович
10
39,00
ІІІ
Роппе-Тенеїшвілі Ольга Василівна
Астрономія
22.   
Юрченко Олексій Костянтинович
11
10,00
ІІ
Александрова Людмила Никифорівна
Правознавство
23.   
Михайличенко Анна Денисівна
10
29,0
ІІІ
Бондарєва Віра Василівна
24.   
Ручкіна Катерина Євгенівна
9
42,0
ІІ
Бондарєва Віра Василівна
25.   
Махарія Діана Гурамівна
9
41,0
ІІ
Бондарєва Віра Василівна
 


2015/2016 навчальний рік

ПІБ
Клас
Місце
ПІБ вчителя, який підготував
Географія
1.       
Гладченко Денис Андрійович
8-А
ІІІ
Єрусалімцева Світлана Миколаївна
2.       
Ручкіна Катерина Євгенівна
8-А
ІІІ
Єрусалімцева Світлана Миколаївна
Російська мова та література
3.       
Єршов Павло Миколайович
10-А
ІІІ
Молодика Олена Валентинівна
4.       
Єрусалімцев Денис Андрійович
11-А
ІІ
Молодика Олена Валентинівна
Математика
5.       
Резуненко Сергій Олександрович
10-А
ІІ
Рязанцева Тетяна Володимирівна
Екологія
6.       
Грінченко Семен Васильович
9-А
І
Роппе-Тенеїшвілі Ольга Вислівна
7.       
Глушенков Дмитро Олександрович
9-А
ІІ
Роппе-Тенеїшвілі Ольга Вислівна
Фізика
8.       
Матузна Анастасія Стефанівна
7-А
ІІІ
Александрова Людмила Никифорівна
Біологія
9.       
Ммоквелу Моніка Чінанія
 
7-А
ІІІ
Роппе-Тенеїшвілі Ольга Вислівна
10.   
Грінченко Семен Васильович
9-А
ІІ
Роппе-Тенеїшвілі Ольга Вислівна
11.   
Глушенков Дмитро Олександрович
9-А
ІІІ
Роппе-Тенеїшвілі Ольга Вислівна
Інформатика
12.   
Черкашин Дмитро Валерійович
11-А
ІІ
Жиліна Світлана Миколаївна
 

 


1
2
3