Прийом до ліцею

До уваги батьків майбутніх першокласників!
Прийом заяв

батьків для зарахування дітей до 1-го класу у 2024 році здійснюватиметься

у відповідності до вимог Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти та науки України від 16.04.2018 № 367.

В Україні поки триває воєнний стан. Тому подача документів у  може здійснюватись:

• безпосередньо за адресою м. Харків, вул. Манізера, 12 за попереднью домовленістю за телефоном 725-13-50 для забезпечення безпеки;
  • через електронний сервіс https://school.isuo.org/;
  • електронною поштою [email protected], іншими засобами зв'язку чи у будь-який інший спосіб (за вибором заявника)

Батьки мають право подати заяву та документи до:

• закладу освіти, на території обслуговування якого вони (їхня дитина) проживають (перебувають);
Для зарахування до 1 класу необхідно надати заяву про зарахування за зразком.

До заяви обов’язково додають:

• копію свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа)
  • оригінал або копію медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о;

За наявності та за бажанням батьки можуть надати:

• висновок про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини (висновок ІРЦ) для організації інклюзивного освітнього простору для дітей із особливими освітніми потребами;
  • документи, що підтверджують право дитини на першочергове зарахування.
Згідно з пунктом 6  Порядку, зарахування дітей до закладу освіти, у тому числі до першого класу здійснюється, як правило, до початку навчального року та відповідно до території обслуговування.
У закладі заплановано набір  одного першого класу з кількістю учнів - 28.

Пропонуємо ознайомитись з відеоінструкцією для батьків по роботі з порталом "Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти".
На порталі «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» згідно з покроковою інструкцією можно подати заяву на вступ дитини до школи. Для цього необхідно зареєструватись на сайті, обрати заклад загальної середньої освіти, створити заявку та підтвердити її наявними документами.

24 квіт. 2024
Вітаємо Яковенко Варвару, ученицю 8-А класу, яка під керівництвом учителя української мови та літератури Бурми Ніни Генріхівни та учителя зарубіжної літератури Молодики Олени Валентинівни посіла ІІ місце у районній науково-практичній конференції "Перші кроки в науці". Бажаємо натхнення та подальших перемог!

24 квіт. 2024
Вітаємо Подус Уляну, ученицю 7-А класу, яка під керівництвом учителя зарубіжної літератури Кузьменко Валерії Миколаївни, посіла І місце в районній науково-практичній конференції "Перші кроки в науку". Бажаємо подальших успіхів!

22 квіт. 2024
Вітаємо Руденко Міланію, ученицю 9-А класу, яка під керівництвом учителя зарубіжної літератури Кузьменко Валерії Миколаївни, посіла ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації "Література". Бажаємо натхнення та подальших перемог!