Проекти, які входять до банку ХМОУС

ЗЗСО
(скорочена),
клас
про автора (ів),
куратора (посада)
Контактний телефон,
(електронна пошта)
Назва проекту

проекту
за напрямом
Термін реалізації
Очікуваний результат
ХГ № 1, 4-А
Руденко Міланія Костянтинівна,
Петренко Анастасія Денисівна,
Керівники: Гордієнко Валентина Валеріївна, заступник директора з НВР,
Гурко Тетяна Петрівна, учитель початкових класів
Щаслива лапа
безстроковий
Проект «Щаслива лапа»  принесе не тільки радість, а й користь Харкову, бо він практично невитратний, адже заплановано залучати до участі небайдужих дітей, які готові прийти на допомогу, безкорисно допомагати беззахисним тваринкам. Реалізація проекту надасть змогу звернути уваги небайдужих дітей до проблеми пухнастих друзів, які перебувають у притулках та дієва допомога цим закладам у їх непростій діяльності.
ХГ № 1, 10-А
Мащенко Анастасія Романівна, Грінченко Семен Васильович, Гордієнко Валентина Валеріївна, заступник директора з НВР
Коробка хоробрості
безстроковий
Підтримка онкологічно хворих дітей у подоланні ними страхів, стресу, хвилювань на шляху до одужання. Діти в лікарнях щодня долають страх і біль. Все саме, на їхню думку, страшне відбувається в процедурному кабінеті: пункції, перев'язки, установка і промивка катетерів... Іноді малюків до реву лякає простий огляд.
У кожному процедурному кабінеті є чарівна коробка. У ній зберігаються невеликі подарунки, які допомагають стримати або висушити дитячі сльози. Це призи за сміливість у перенесенні неприємної процедури.
ХГ № 1, 4-А
Журкану Гордій Євгенійович,
Руденко Міланія Костянтинівна,
учні 3-А класу

Керівники проекту:
Гордієнко Валентина Валеріївна, заступник директора з навчально-виховної роботи,
Гурко Тетяна Петрівна,
учитель початкових класів
«Казка завжди з тобою»
безстроковий
  • розвинути   творчу уяву, фантазію, мислення;
  • сформувати свідоме ставлення до добра і зла;
  • виховати позитивне ставлення до оточуючих;
  • сприймати тексти казок оригінально, по-новому;
  • створювати нові казки.