Вітаємо відвідувачів на офіційному сайті

нашого закладу освіти!

ЗНО-2020 з математики: правильні відповідіШколярі можуть користуватися правом пільгового проїзду протягом всього рокуЗвітування керівникаВідеоінструкція для учасників пробного ЗНО-2020Привітання Харківського міського голови Геннадія Кернеса з нагоди закінчення навчального рокуСвято Останнього дзвоника

2020/2021 навчальний рік
Гімназія працює у п`ятиденному режимі.
Змінність занять - 1 зміна.
Початок навчальних занять - 8.30.
Закінчення робочого дня - 18.00.
Загальна кількість педагогів - 38
Кількість класів - 16, у яких навчається 440 учнів.
Навчання у гімназії проводиться українською мовою.
Для учнів 10-11-х класів навчання організовано за суспільно-гуманітарним напрямом,  економічним профілем.

Здобувачі освіти навчаються на безоплатній основі

Навчання у гімназії організовано за типовими освітніми програмами, які розробляються та затверджуються відповідно до  Закону України "Про освіту" та спеціальних законів.

Наша адреса: 61002, м. Харків,
вул. Манізера, б. 12,
тел. 725-13-50,725-13-51, 725-13-52
наш e-mail: [email protected]

Корисні посилання

/Files/images/kopija-4-kopija_logo_ua-horz (1).jpg /Files/images/BanerGUON_200x80.jpg
/Files/images/osv.png
/Files/images/Профспилка.jpg /Files/images/bannerHZOYO_0.jpg
/Files/images/bannerUZOYO_0.jpg /Files/images/ьмы1.jpg
/Files/images/pedpresa.gif /Files/images/ban_test1 — копия.png

День відкритих дверей онлайн Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія

29 лип. 2020
Інформація про прийом до 1-х класів
Кількість місць у 1-х класах - 54. Прийнято заяв - 46. Вільні місця - 8

23 лип. 2020
Продовжено дію адаптивного карантину
Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. «У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19», — зазначив Міністр охорони здоров'я України Максим Степанов. У залежності від рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території регіону або окремих адміністративно-територіальних одиницях застосовуються відповідні обмежувальні протиепідемічні заходи. Дія нової постанови стосується періоду з 1 серпня по 31 серпня 2020 року.

18 лип. 2020
Інформація про прийом до 1-х класів