11 бер. 2024

День Державного Гімну України

День Державного Гімну України відзначається 10 березня. Гімн є одним з головних символів держави поряд із прапором і гербом. Історія гімну бере початок у 1862 році, коли Павло Чубинський написав слова, а потім Михайло Вербицький створив музику. Першокласники Харківського ліцею №1 прослухали гімн та інформацію про авторів слів та музики, згадали, де і коли можна чути цю пісню.
8 бер. 2024

Вітаємо Єрмоленко Вікторію Геннадіївну, учителя української мови та літератури нашого ліцею, яка нагороджена Почесною грамотою Департамент освіти Харківської міської ради за багаторічну сумлінну й плідну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління та з нагоди Міжнародного жіночого одягу! Бажаємо натхнення та успіхів!

Свято 8 Березня у 2-А класі

Уже традиційно, другий рік поспіль, учні 2-А класу готують для своїх матусь, бабусь і сестричок смачні страви на свято 8 березня. Сьогодні діти приготували вітамінний салат "Весняний". Смачного свята всім!

Вибір підручників для -7х класів

Відповідно до Наказу МОНУ від 02.10.2023 № 1186 «Про проведення конкурсного відбору підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти та педагогічних працівників у 2023-2024 роках (7 клас)» у ліцеї завершили вибір підручників для учнів 7-х класів за фрагментами електронних версій оригінал-макетів, представлених на сайті ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти»

Шевченківські дні

Сьогодні, 07 березня 2024 року, учні 9-Б та 2-А класів провели зустріч, присвячену Шевченківським дням. Учні 9-Б класу розказали молодшим школярам про життєвий шлях поета; другокласники читали вірші, відповідали на питання вікторини. А в кінці зустрічі заспівали пісню на слова великого Кобзаря. Зустріч організували і провели: вчитель української мови та літератури Бурма Ніна Генріхівна, вчитель мистецтва Євсєєва Тетяна Борисівна
6 бер. 2024

Шевченківські дні

9 березня виповнюється 210 років від дня народження великого українського поета та легендарної постаті національної культури – Тараса Шевченка. Шевченко – творець в українській літературі та в духовному житті України могутнього національного духу. Його творчість стала символом боротьби за українську державність, волю та незалежність. Поетична спадщина Кобзаря – це понад 240 творів, які перекладені понад ста мовами світу. Тарас Шевченко був і талановитим художником. Він створив понад 1300 картин, з яких до нашого часу збереглися більше 800. До власних творів поет також створював ілюстрації, любив малювати автопортрети. З нагоди свята учнями 9-го класу Декуновим Іваном та Даниловою Софією під керівництвом учителя Бурми Ніни Генріхівни для учнів початкових класів організовано засідання літературної читальні " Шануймо слово Кобзаря". Під час заходу дітей ознайомили з життям і творчістю Тараса Шевченка. Діти читали вірші, відповідали на питання про визначні події з життя поета.
5 бер. 2024

Про найважливіші події у сфері якості освіти у лютому 2024 року

1 бер. 2024

Заняття з української мови для педагогів

29.02.2024 для педагогічних працівників ліцею було організовано заняття постійно діючого семінару щодо підвищення рівня володіння українською мовою в онлайн режимі за темами: "Відмінювання чоловічих і жіночих прізвищ і імен по батькові", "Суфікси на означення осіб жіночої статі", "Кількісні й порядкові числівники часу". Заняття провели учителі української мови та літератури ліцею: Бурма Ніна Генріхівна, Єрмоленко Вікторія Геннадіївна, Сотник Валентина Миколаївна.
26 лют. 2024

День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя

26 лютого 2024 року відзначається 10 років спротиву окупації Криму. Саме в цей день у 2014 році в Сімферополі відбувся масовий мітинг, організований Меджлісом кримськотатарського народу. Кримські татари, українці, представники інших національностей відважно вийшли під будівлю Кримського парламенту на підтримку територіальної цілісності України, на захист своєї свободи та демократії.
22 лют. 2024

Календар проведення НМТ-2024

Міністерство освіти і науки України затвердило календарний план організації та проведення у 2024 році національного мультипредметного тесту