22 січ. 2024

День Соборності України

З нагоди Дня Соборності України у ліцеї проведено тематичні виховні заходи: історичний квест до Дня Соборності, бесіди "Соборність України: сторінками історії", "Схід-Захід разом", "День соборності України – символ національного єднання українського народу" тощо. Проведені заходи посилили віру в те, що територіальна цілісність нашої Батьківщини, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною.
19 січ. 2024

Профорієнтаційний захід

В рамках співпраці з Харківським національним університетом внутрішніх справ учні 11-А класу взяли участь у профорієнтаційному заході, який відбувся 19 січня о 15.00.
18 січ. 2024

Організаційно-методичні вказівки з підготовки населення до дій у надзвичайних ситуаціях на 2024–2025 роки

На сайті Міністерства освіти і науки оприлюднено організаційно-методичні вказівки з підготовки населення до дій у надзвичайних ситуаціях на 2024-2025 роки. Документ затверджено на початку січня Державною службою з надзвичайних ситуацій.
17 січ. 2024

Година спілкування з учнями 10-х класів

"Як перемогти стрес?
16 січ. 2024

Бесіда у рамках програми "ШОП"

У рамках програми "Шкільний офіцер поліції" для учнів 6-х класів організовано профілактичну бесіду, яка стосувалася безпечної поведінки під час виявлення вибохонебезпечних і підозрілих предметів, правил знаходження на вулиці у темний час доби. Офіцер поліції нагадала дітям номери естренних служб та правила безпечного поводження на кризі і біля бурульок
15 січ. 2024

До уваги батьків майбутніх першокласників

Шановні батьки майбутніх першокласників! Прийом заяв батьків для зарахування дітей до 1-х класів ліцею у 2024 році здійснюватиметься з 8 квітня по 31 травня та на вільні місця після 15 червня до початку навчального року
12 січ. 2024

Участь у постійно діючому семінарі з української мови

12 січня 2024 року в межах постійно діючого семінару щодо підвищення рівня володіння українською мовою для вчителів різних предметів закладів загальної середньої освіти району відбулось заняття в режимі онлайн за темою «Зміни в українському правописі. Фемінітиви», у якому взяла участь учитель зарубіжної літератури Кузьменко Валерія Миколаївна. Заняття проводила Ягнюк Н.І., учитель української мови та літератури Харківського ліцею № 17. Наталія Іванівна висвітлила історію творення фімінитивів в українській мові, зазначивши, що їх виникнення сягає дописемного періоду, зупинилась на найпродуктивніших моделях творення фемінітивів, які зафіксовані в новій версії Українського правопису. Учасники семінару розглянули способи творення фімінитивів та закріпили теоретичні знання на практиці, виконавши тестове завдання.
12 січ. 2024

6 грудня 2023 року учні ліцею в рамках Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») взяли участь в онлайн-квесті «Козацька звитяга», присвяченому Дню Збройних Сил України. Була представлена команда з 4 учнів: Подус Уляна, Стафєєва Анна, Летючий Артем, Полівайтіс Анна під керівництвом учителя історії Кубасової Анни Валеріївни За активну участь та гарні результати учасники були нагороджені дипломами «Юний джура». Вітаємо учнів ліцею!
11 січ. 2024

Вітаємо ученицю 9-Б класу Махарію Владиславу, яка під керівництвом учителя історії Бондарєвої Віри Василівни, виборола ІІІ місце в ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства. Бажаємо подальших успіхів!
8 січ. 2024

Вибір посібників для учнів 1-х класів

У ліцеї завершили вибір посібників для учнів 1-х класів за фрагментами електронних версій оригінал-макетів, представлених на сайті ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти». Нові навчальні посібники будуть надруковані за програмою Нової української школи з таких предметів: "Математика", "Українська мова. Буквар".