4 січ. 2024

Новорічний маскарад

Сьогодні, 4 січня 2024 року, у 2-А класі відбувся Новорічний маскарад! Всі учні завітали в масках і костюмах на конференцію, а щоб легше відгадати, хто ж заховався під маскою, вітали всіх відео привітанням. Звичайно, в кінці свята всі отримали подарунки.
4 січ. 2024

Про найважливіші події у сфері якості освіти у грудні 2023 року

3 січ. 2024

Посібник “Інструктажі для безпеки дітей у школі”

Центром гідності дитини УКУ розроблено посібник “Інструктажі для безпеки дітей у школі” з інтерактивними заняттями.
29 груд. 2023

Профілактичні бесіди перед канікулами

Перед початком зимових канікул з учнями ліцею проведено первинні інструктажі з питань безпеки життєдіяльності, новорічних та різдвяних свят (зокрема з питань дій у разі оголошення про загрозу виникнення надзвичайної ситуації, у тому числі сигналу «Повітряна тривога», дотримання правил пожежної безпеки, техногенної безпеки та безпеки дорожнього руху, профілактики шлунково-кишкових захворювань, дотримання правил гігієни у період поширення епідемічних захворювань, поводження в громадських місцях з незнайомими людьми та підозрілими предметами, при користуванні громадським транспортом, безпечне перебування біля річок таводоймищ, що вкриті кригою, при використанні піротехніки тощо) з реєстрацією у відповідних журналах.
22 груд. 2023

Участь в акції "Подаруй частинку тепла захисникам"

Учні 10-Б класу комунального закладу "Харківський ліцей № 1 Харківської міської ради" під керівництвом класного керівника Степанової Наталі Миколаївни з радістю долучилися до акції "Подаруй частинку тепла захисникам". Були зібрані теплі речі, смаколики та власноруч зроблені окопні свічки та обереги! Наближаємо Перемогу кожен на своєму місці Учні 10-Б класу комунального закладу "Харківський ліцей № 1 Харківської міської ради" під керівництвом класного керівника Степанової Наталі Миколаївни з радістю долучилися до акції "Подаруй частинку тепла захисникам". Були зібрані теплі речі, смаколики та власноруч зроблені окопні свічки та обереги! Наближаємо Перемогу кожен на своєму місці
22 груд. 2023

Першокласники Харківського ліцею № 1 Воропай Володимир, Жердєв Данило, Черепаха Назар, Фадов Данііл та Нетеса Поліна взяли активну участь у конкурсах "Життя домашніх тварин" та "Зимові свята в традиціях нашого народу", де здобули почесне 1 місце. Вітаємо переможців!
22 груд. 2023

Вітаємо учнів ліцею та їх наставників! Жупинський Гліб, учень 10-А класу, під керівництвом Лізенко Анни Михайлівни посів ІІ місце; Павліченко Ксенія Юріївна, учениця 6-А класу, посіла ІІІ місце; Кормілець Єгор, учень 8-А класу, посів ІІІ місце під керівництвом Клімової Тетяни Андріївни на районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики! Бажаємо подальших успіхів та перемог!
22 груд. 2023

Вітаємо Житного Гліба, учня 10-А класу, який під керівництвом Московченко Руслани Володимирівни посів ІІ місце в районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови. Бажаємо подальших успіхів та перемог!
21 груд. 2023

Вітаємо учня 9-го класу Пересаду Євгена, який під керівництвом Роппе-Тенеїшвілі Ольги Василівни, посів І місце в районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології. Бажаємо подальших успіхів та перемог!
18 груд. 2023

Вітаємо учня 10-А класу Жупинського Гліба, який посів І місце в районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики, наставник Трембач Наталія Михайлівна! Бажаємо подальших успіхів та перемог!