Сторінка соціального педагога

Шановні учасники освітнього процесу! Доводимо до вашого відома, що в закладі працює соціальний педагог, яка надає фахові консультації за графіком.

Запис на консультацію - [email protected]

Консультування проводится в zoom, telegram (відео,аудіо), whatsApp (відео,аудіо) та за телефоном.

Спосіб приєднання до консультації

9-А

7-А
КР

Куди звернутися по психологічну допомогу? Як отримати безкоштовну консультацію, коли відчуваєш себе не ок?

За результатами досліджень Gradus Research, 31% українців не вважають, що їхні ментальні проблеми вагомі та важливі для інших, особливо в умовах війни. Це є основною причиною, чому люди не звертаються до психологів. А 66% респондентів просто не знають, куди звертатися у разі потреби — на допомогу приходить Всеукраїнська програма ментального здоров'я «Ти як?» за ініціативою Олени Зеленської.
У межах програми спеціалісти підготували контакти гарячих ліній перевірених організацій. До деяких з них можна телефонувати цілодобово (так, навіть якщо не спиться). Усі дзвінки безкоштовні — зберігайте допис або завантажуйте на ваш пристрій, аби завжди мати під рукою (для себе чи друга).

Піклування про ментальне здоров'я — на часі!
➡️ Більше корисної інформації.

КОНТАКТИ ОРГАНІЗАЦІЙ, ЯКІ ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДІТЕЙ В КИЇВСЬКОМУ РАЙОНІ м. ХАРКОВА

Назва установи

Адреса, телефон

Особистий прийом

Служба у справах дітей по Київському району Департаменту служб у справах дітей Харківської міської ради (ССД)

м. Харків,

вул. Чернишевська, 55 (4 поверх)

Начальник ССД

МАТВІЇВ ВАЛЕНТИНА ВОЛОДИМИРІВНА

Заступник директора Департаменту – Начальник Служби у справах дітей по  Київському району Департаменту служб у справах дітей Харківської міської ради

Сектор ССД

з питань захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (опіка),

Павленко Галина Миколаївна

(0934078454)

Заступник начальника ССД - завідувач сектору ССД по Київському району з питань захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

Кравченко Анна Вадимівна

(0501683170)

Головний спеціаліст сектору ССД по Київському району з питань захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

Сектор ССД

з питань попередження правопорушень та дотримання законодавства  (профілактика/СЖО) ел. пошта

Погонцева Олена Вікторівна

(0980325136)

Головний спеціаліст сектору ССД з питань попередження правопорушень та дотримання законодавства щодо дітей (СЖО)

Оганова Вікторія Василівна

(0980325136)

Головний спеціаліст-юрисконсульт сектору ССД з питань попередження правопорушень та дотримання законодавства щодо дітей

Відділ соціальної роботи по Київському Харківського міського центру «Довіра»

вул. Алчевських, 5

ел. пошта [email protected]

Начальник відділу соціальної роботи по Київському району

ДОРОФЄЄВА СВІТЛАНА ВАЛЕРІЇВНА

(0662311008)

Сектор ювенальної превенції Харківського районного управління поліції № 1 ГУ НП в Харківській області

(СЮП ХРУП)

вул. Алчевських, 49

Начальник сектору ювенальної превенції ХРУП № 1

Покас Іван Володимирович

Інспектор ювенальної превенції, капітан поліції

Донець Валерія Павлівна

(0635222818)

Комітет у справах сім`ї, молоді та спорту Київського району м. Харкова

(КССМС)

м. Харків,

вул. Чернишевська, 55 (4 поверх)

725 20 38,

Начальник КССМС

РІЗНИК ВОЛОДИМИР ЕДУАРДОВИЧ

Головний спеціаліст КССМС

Шумак Людмила Вікторівна

24 квіт. 2024
Вітаємо Яковенко Варвару, ученицю 8-А класу, яка під керівництвом учителя української мови та літератури Бурми Ніни Генріхівни та учителя зарубіжної літератури Молодики Олени Валентинівни посіла ІІ місце у районній науково-практичній конференції "Перші кроки в науці". Бажаємо натхнення та подальших перемог!

24 квіт. 2024
Вітаємо Подус Уляну, ученицю 7-А класу, яка під керівництвом учителя зарубіжної літератури Кузьменко Валерії Миколаївни, посіла І місце в районній науково-практичній конференції "Перші кроки в науку". Бажаємо подальших успіхів!

22 квіт. 2024
Вітаємо Руденко Міланію, ученицю 9-А класу, яка під керівництвом учителя зарубіжної літератури Кузьменко Валерії Миколаївни, посіла ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації "Література". Бажаємо натхнення та подальших перемог!