Харківська гімназія № 1

Харківської міської ради Харківської області

вітає відвідувачів сайту!!!

2018/2019 навчальний рік
Гімназія працює у п`ятиденному режимі.
Змінність занять - 1 зміна.
Початок навчальних занять - 8.30.
Закінчення робочого дня - 18.00.
Загальна кількість педагогів - 38
Кількість класів - 14, у яких навчається 395 учні.
Навчання у гімназії проводиться російською мовою.
Для учнів 10-11-х класів навчання організовано за суспільно-гуманітарним напрямом, правовим та екологічним профілями.

Здобувачі освіти навчаються не безоплатній основі

Навчання у гімназії організовано за типовими освітніми програмами, які розробляються та затверджуються відповідно до  Закону України "Про освіту" та спеціальних законів.

Наша адреса: 61002, м. Харків,
вул. Манізера, б. 12,
тел. 725-13-50,725-13-51, 725-13-52
наш e-mail: [email protected]

Корисні посилання

/Files/images/kopija-4-kopija_logo_ua-horz (1).jpg /Files/images/BanerGUON_200x80.jpg
/Files/images/osv.png
/Files/images/Профспилка.jpg /Files/images/bannerHZOYO_0.jpg
/Files/images/bannerUZOYO_0.jpg /Files/images/ьмы1.jpg
/Files/images/pedpresa.gif /Files/images/ban_test1 — копия.png

14 груд. 2018
Тиждень права
З нагоди проведення тижня права оформлено виставки літератури правового змісту за темами «Права людини – твої права», «Знай та поважай закон» фотоматеріалів, тематичних стендів з правових питань

11 груд. 2018
Тиждень права
У рамаках проведення "Тижня права" у гімназії організовано лекцію студентами Юридичної клніки НЮУ ім. Я. Мудрого "Зупинемо булінг разом" серед учнів 8-9-х класів

6 груд. 2018
Заходи з нагоди Дня Збройних Сил України
05 грудня 2018 року учні 8-А класу гімназії взяли участь у патріотичній годині «Хай не згасає пам'ять про героїв» у Харківській обласній бібліотеці для дітей за участю Дмитра Бугайова – бійця, який воював в гарячих точках під час антитерористичної операції на Сході України. Читачі бібліотеки, учні восьмих класів першої гімназії, ознайомилися із експозицією музею АТО «Блокпост пам’яті. Харків», що діє при бібліотеці, та історією його створення. Також дізналися про те, як утворилися Збройні Сили України, з яких етапів складалася історія будівництва ЗСУ, які види ЗСУ існують на сьогодні, як виглядає прапор і нашивки різних видів ЗСУ та з якою метою були сформовані сили спеціальних операцій.

5 груд. 2018
УЦОЯО відкрив веб-сервіс для керівників шкіл
На сайті Українського центру оцінювання якості освіти розпочато роботу веб-сервісу «Кабінет керівника закладу освіти». Про це йдеться у повідомленні УЦОЯО.\ Онлайн-сервіс призначений для внесення відомостей про заклади освіти, випускники яких проходитимуть державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання або братимуть участь у моніторингових дослідженнях. В УЦОЯО повідомили, що керівники закладів загальної середньої освіти мають зазначити необхідні дані про випускні класи старшої школи, зокрема, відобразити профіль навчання та мову навчання в класі, зазначити вивчення іноземних мов та рівень їх вивчення. Керівникам закладів професійної та вищої освіти необхідно зазначити назви освітньо-кваліфікаційних рівнів, що можуть присвоюватись учням та студентам, які складатимуть ДПА у формі ЗНО у 2019 році. На підставі цієї інформації надалі відбуватиметься реєстрація випускників. Також керівникам шкіл необхідно внести інформацію про особливості освітнього процесу на рівні класів. Зазначена інформація буде використана у процесі підготовки та проведення моніторингових досліджень якості освіти та незалежного тестування професійних компетентностей педагогічних працівників. Доступ до сервісу здійснюється за логіном та паролем, отриманими раніше від регіонального центру оцінювання якості освіти. Якщо заклади досі не отримали або втратили логін і пароль, то для їх відновлення необхідно звернутися до відповідного регіонального центру. У «Кабінет керівника закладу освіти» з бази даних Українського центру оцінювання якості освіти вивантажена інформація про заклад освіти, актуальність якої потрібно перевірити до 27 грудня, та за потреби оновити дані.

4 груд. 2018
Шкільний офіцер поліції
04 грудня 2018 року у рамках впровадження програми "Шкільний офіцер поліції" старшим лейтенантом поліції Ведмедерею Євгенієм Вікторовичем, інспектором відділу зв'язків з громадськістю Управління патрульної поліції ГУ НП в Харківській області та Гасановою Джамільою, проведено профілактичну бесіду для учнів 5-Б класу

3 груд. 2018
Поповнення матеріально-технічного обладнання в рамках "Нової української школи"
30 листопада 2018 року для забезпечення якісної сучасної та доступної середньої освіти, в рамках "Нової української школи" в гімназію завезено стінку для учнів 1-х класів за рахунок субвенції державного бюджету.