Харківська гімназія № 1

Харківської міської ради Харківської області

вітає відвідувачів сайту!!!

Вітаємо!Вітаємо!Уроки доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин», присвячені Всесвітньому дню тваринІ (районний) етап обласного фестивалю ораторського мистецтва за темою «Я знаю: мова мамина свята, в ній вічний, незнищенний дух народу» (М.Адаменко) серед учнів 10-11-х класів закладів загальної середОсобливості ЗНО-2019Вітаємо!

2018/2019 навчальний рік
Гімназія працює у п`ятиденному режимі.
Змінність занять - 1 зміна.
Початок навчальних занять - 8.30.
Закінчення робочого дня - 18.00.
Загальна кількість педагогів - 38
Кількість класів - 14, у яких навчається 395 учні.
Навчання у гімназії проводиться російською мовою.
Для учнів 10-11-х класів навчання організовано за суспільно-гуманітарним напрямом, правовим та екологічним профілями.

Здобувачі освіти навчаються не безоплатній основі

Навчання у гімназії організовано за типовими освітніми програмами, які розробляються та затверджуються відповідно до  Закону України "Про освіту" та спеціальних законів.

Наша адреса: 61002, м. Харків,
вул. Манізера, б. 12,
тел. 725-13-50,725-13-51, 725-13-52
наш e-mail: [email protected]

Корисні посилання

/Files/images/kopija-4-kopija_logo_ua-horz (1).jpg /Files/images/BanerGUON_200x80.jpg
/Files/images/osv.png
/Files/images/Профспилка.jpg /Files/images/bannerHZOYO_0.jpg
/Files/images/bannerUZOYO_0.jpg /Files/images/ьмы1.jpg
/Files/images/pedpresa.gif /Files/images/ban_test1 — копия.png

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

18 жовт. 2018
ЗНО-2019 Інформаційне повідомлення Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти
Прес-реліз Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти

16 жовт. 2018
Вітаємо!
16 жовтня 2018 року на базі Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 100 ім. А.С. Макаренка Харківської міської ради Харківської області відбувся районний конкурс "Ліга сміху Київського району", у якому взяла участь команда нашої гімназії у складі: Чудакова Катерина, Поляков-Власенко Ілля, Котенко Данило, Павленко Максим, Фролов Клим. Команда боролася за право бути лідерами Гумору Київського району. Виступи команд подарували всім масу задоволення та веселий настрій, однак лише сім команд своїм артистизмом, гумором, виконавською майстерністю. Наша команда стала фіналістом та отримала можливість бути учасником ІІ туру конкурсу.

16 жовт. 2018
Поставка дидактичних матеріалів НУШ
16.10.2018 року гымназыя отримала поставку дидактичних матеріалів та наочності за рахунок державної субвенції і місцевого бюджет у рамках програми «Нова українська школа». Гымназыя отрималао 24 найменування наочності та дидактичних матеріалів з української мови, математики, природознавства, іноземної мови, музичного мистецтва. Серед отриманого: комплекти букв українського алфавіту, комплект для навчання грамоти/письма на магнітах, набір лічильного матеріалу, набір моделей геометричних тіл та фігур, колекції («Корисні копалини», «Насіння і плоди», «Типи грунтів»), набори класного інструменту, наочно-дидактичного матеріалу для дослідів з природознавства, моделей геометричних тіл та фігур. Отримано також фізичні карти світу та України. Діти зможуть користуватися муляжами овочів та фруктів, працювати з мікроскопом, термометром. Кожний перший клас отримав по 2 лялькових театри: «Родина» та «Тварини». На уроках музичного мистецтва діти зможуть користуватися нотним станом з нотами на магнітах, тощо. Поставки будуть продовжені.

9 жовт. 2018
Вітаємо!
Згідно з Положенням шкільних ліг з різних видів спорту 08 жовтня 2018 року на базі Харківської гімназії № 55 Харківської міської ради Харківської області відбулись районні змагання з легкоатлетичного чотириборства. Вітаємо збірну команду учнів 6-9-х класів нашої гімназії, яка посіла ІІІ місце (вчитель Половіков В.А.)

7 жовт. 2018
Протидія булінгу
У гімназії проведено виховні години, тренінги, спрямовані на протидію булінгу серед учнів

6 жовт. 2018
Вітаємо!
29 вересня 2018 року на базі Харківської гімназії № 152 відбувся ХІ міський турнір юних правознавців для учнів 9–11-х класів закладів загальної середньої освіти. У турнірі взяла участь збірна команда нашої гімназії у складі: Федоров Тимур, Ручкіна Катерина, Руднєва Софія та учні шкіл № 100 та № 158. Переможці змагань визначені у командному та особистому заліку, нагороджені Дипломами Департаменту освіти Харківської міської ради і подарунками. Так, наша команда "Lex" посіла ІІІ місце, а Ручкіна Катерина нагороджена дипломом ІІІ ступеня в особистій першості. Керівник команди Бондарєва Віра Василівна. Вітаємо та бажаємо подальших перемог!