У районі розпочалися тренінгові заняття із педагогами, які розпочнуть у 2018/2019 н.р. роботу в умовах Нової української школи

21 лют. 2018
21 лютого 2018 року у Київському районі розпочалися тренінгові заняття із педагогами, які розпочнуть у 2018/2019 навчальному році роботу в умовах Нової української школи, та з заступниками директорів з початкового навчання. Заняття у 3-х пунктах навчання (ЗЗСО № 1, 100, 158) проводять тренери, учителі початкових класів, які навчаються на курсах при КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти»: Тарасова О.В., Жданова С.Г., Бурцева О.О., Сургай В.П., Сташкевич О.П., серед них також заступник директора з НВР нашої гімназії Печериця Т.О. Тренінги сплановані на березень та червень 2018 року. По закінченню занять учителі та заступники директорів з початкового навчання отримають сертифікати КВНЗ «ХАНО», які дають право на викладання у 1-х класах закладів загальної середньої освіти з початку нового навчального року.

24 квіт. 2024
Вітаємо Яковенко Варвару, ученицю 8-А класу, яка під керівництвом учителя української мови та літератури Бурми Ніни Генріхівни та учителя зарубіжної літератури Молодики Олени Валентинівни посіла ІІ місце у районній науково-практичній конференції "Перші кроки в науці". Бажаємо натхнення та подальших перемог!

24 квіт. 2024
Вітаємо Подус Уляну, ученицю 7-А класу, яка під керівництвом учителя зарубіжної літератури Кузьменко Валерії Миколаївни, посіла І місце в районній науково-практичній конференції "Перші кроки в науку". Бажаємо подальших успіхів!

22 квіт. 2024
Вітаємо Руденко Міланію, ученицю 9-А класу, яка під керівництвом учителя зарубіжної літератури Кузьменко Валерії Миколаївни, посіла ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації "Література". Бажаємо натхнення та подальших перемог!