14 лют. 2013

Святкова пошта

Протягом дня працювала святкова пошта. Учні мали змогу привітати одне одного з Днем Святого Валентина! Найактивнішими були 5-А та 8-А класи
14 лют. 2013

Захід до дня Святого Валентина

Представники Харківського планетарію провели виховний захід з учнями 8-А та 9-А класу з нагоди святкування Дня Святого Валентина
13 лют. 2013

Виховний захід з нагоди святкування Дня Святого Валентина

Представники Обласної дитячої бібліотеки провели виховні заходи з нагоди святкування Дня Святого Валентина для учнів 6-А та 9-Б класу
12 лют. 2013

Акція "Добро починається з тебе"

За підтримки Харківської обласної громадської організації "Харківський інтернаціональний клуб "Екологія сучасного міста" (ХОГО "ХІК "Екологія сучасного міста", безпосередньо президента Роппе О.В. та кафедри екології Харківської національної академії міського господарста було проведено акцію "Добро починається з тебе" направлену на боротьбу з пластиковими виробами
6 лют. 2013

Пізнавальна бесіда з учнями 4-А класу

Представник Обласної дитячої бібліотеки провела пізнавальну бесіду з учнями 4-А класу "Сусіди по планеті"
5 лют. 2013

"Хореографічні колективи"

На базі нашої гімназії відбувся відбірковий тур огляду-конкурсу "Юні дарування" в номінації "Хореографічні колективи"
5 лют. 2013

Шкільний етап гри "Що? Де? Коли?"

Відбувся шкільний етап гри "Що? Де? Коли?" серед учнів 10-11-х класів. Перемогла команда 11-Б класу. Вітаємо!
4 лют. 2013

Шкільний етап гри "Що? Де? Коли?"

Відбувся шкільний етап гри "Що? Де? Коли?" серед учнів 8-9-х класів! Вітаємо комаду 9-А класу, яка посіла І місце
1 лют. 2013

Тиждень історії та права

У рамках проведення тижня історії та права, 9-А клас підготував виступ для молодшої школи щодо Конвенції про права дитини
29 січ. 2013

Тиждень історії та права

У рамках проведення тижня історії та права відбулися відкриті уроки та гра "Яблуко"

20 трав. 2024
Про вибір підручників для 11-х класів
У ліцеї пройшов додатковий вибір підручників 11 клас ("Історія України ","Всесвітня історія ")

16 трав. 2024
День вишиванки у 2-А
У 2-А класі день вишиванки пройшов дуже продуктивно. Подивилися навчальний ролик під час ранкової зустрічі. На уроці дизайну і технологій вчилися пришивати ґудзики(діти пришли свій перший ґудзик! ). На уроці інформатики створили орнамент

13 трав. 2024
День кульбабки
13 травня 2024 року першокласники Харківського ліцею 1 відзначали день кульбабки. Формуючи природничу компетентність, техніки і технологій, діти згадували, що цю рослину можна зустріти скрізь: і в парку, і в лісі, і по дорозі. Це трав'яниста рослина, якій для існування потрібні сонячне світло, тепло, вода і земля. Першокласники назвали будову рослини, описували її жовтеньку квітку і біленьке насіння. Діти малювали відгадку - тему дня. Формуючи екологічну компетентність, діти згадали і про користь вітру, який розносить насінинки-парашутики, а також про тему забруднення довкілля. Формуючи соціальну компетентність, першокласники згадали, яку велику користь приносить ця рослина для лікування організму. Формуючи компетентність вільного володіння державною мовою, першокласники відгадували загадку і озвучували скоромовку, використовуючи мнемотаблицю. Щодо роботи над математичними здібностями, діти шукали слово "кульбабка", закреслювали його і рахували кількість літер, що залишились не використаними. А також позначали на годиннику і рахували, скільки годин за добу квітне кульбаба. Цікаві завдання допомогли збагатити знання про цю корисну рослину.