Державна атестація закладу освіти

Фото відкитої публічної презентації

Відповідно до частини третьої статті 40 Закону України «Про загальну середню освіту», наказу Міністерства освіти і науки України від 30.01.2015 № 67 «Про затвердження Порядку державної атестації дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14 лютого 2015 року  за № 173/26618, наказу Департаменту науки освіти і Харківської обласної державної адміністрації від 06.03.2015 №97 «Про скасування атестаційної експертизи навчальних закладів Харківської області у березні-квітні 2015 року», наказу управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради від 11.03.2015 № 86 "Про проведення державної атестації Харківської гімназії № 1 Харківської  міської ради Харківської області", з метою урегулювання питань, пов’язаних із державною атестацією навчальних закладів  у період з 06 квітня 2015 року по 20 квітня 2015 року було проведено державну атестацію Харківської гімназії № 1.

Відповідно до Наказу управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради від 13.05.2015 № 155 "Про результати державної атестації Харківської гімназії № 1 Харківської міської ради Харківської області" Харківську гімназію №1 Харківської міської ради Харківської області визнано атестованою.

Підтверджено право навчального закладу на надання початкової   загальної   освіти,   базової   загальної   середньої   освіти,   повної  загальної середньої освіти з видачею документів про освіту державного зразка про відповідний рівень освіти.

Інформацію про результати державної атестації Харківської гімназії № 1 Харківської міської ради Харківської області було оприлюднено у газеті "ПРЕМЬЕР" від 04.06.2015
та на офіційному сайті гімназії у розділі "Новини"

24 квіт. 2024
Вітаємо Яковенко Варвару, ученицю 8-А класу, яка під керівництвом учителя української мови та літератури Бурми Ніни Генріхівни та учителя зарубіжної літератури Молодики Олени Валентинівни посіла ІІ місце у районній науково-практичній конференції "Перші кроки в науці". Бажаємо натхнення та подальших перемог!

24 квіт. 2024
Вітаємо Подус Уляну, ученицю 7-А класу, яка під керівництвом учителя зарубіжної літератури Кузьменко Валерії Миколаївни, посіла І місце в районній науково-практичній конференції "Перші кроки в науку". Бажаємо подальших успіхів!

22 квіт. 2024
Вітаємо Руденко Міланію, ученицю 9-А класу, яка під керівництвом учителя зарубіжної літератури Кузьменко Валерії Миколаївни, посіла ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації "Література". Бажаємо натхнення та подальших перемог!