Свято! Свято!

14 лют. 2011
Це найдивовижніший день у моєму житті!

У класі відбулося свято Анлійського алфавіту! Діти задоволені та щасливі. Кожен учень підготував віршик, глядачі могли подивитися сольні номери учнів - Конкурс англійчької пісні.

21 трав. 2024
МОН запрошує учнів 8–11 класів на всеукраїнський онлайн-урок із кібергігієни
Міністерство освіти і науки України разом зі Всеукраїнською школою онлайн та ГО «Освіторія» долучилися до ініціативи CRDF Global в Україні щодо підвищення обізнаність молоді про правила безпечної поведінки в інтернеті та рівня кібербезпеки молоді.

20 трав. 2024
Про вибір підручників для 11-х класів
У ліцеї пройшов додатковий вибір підручників 11 клас ("Історія України ","Всесвітня історія ")

16 трав. 2024