День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя

26 лют. 2024
26 лютого 2024 року відзначається 10 років спротиву окупації Криму. Саме в цей день у 2014 році в Сімферополі відбувся масовий мітинг, організований Меджлісом кримськотатарського народу. Кримські татари, українці, представники інших національностей відважно вийшли під будівлю Кримського парламенту на підтримку територіальної цілісності України, на захист своєї свободи та демократії.

До Дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя класним керівником 7-А класу Роппе-Тенеїшвілі Ольгою Василівною проведено виховну годину "Події в Криму очима дітей", під час якої учні згадали про події лютого-березня 2014 року в Криму. Ця дата закарбувалася у пам'яті багатьох кримчан, як кордон між до і після... І наш спротив у лютому 2014 в Криму, і наша боротьба сьогодні показує, що ми волелюбний народ та будемо виборювати своє право на свободу! Крим - це Україна!