1 черв. 2018

Про переведення учнів

Розміщуємо ПРОТОКОЛ засідання педагогічної ради 01.06.2018 № 08 про переведення учнів
29 трав. 2018

Відкриття табору відпочинку

29 травня 2018 року почав працювати табір відпочинку з денним перебуванням "Стріла" при ХГ № 1. Заплановані заходи передбачають спрямованість на розвиток соціально-комунікативних навичок, соціальну адаптацію дітей, розвиток позитивних якостей особистості, формування позитивної мотивації у дітей до пізнання себе й довкілля, знайомство з вищими навчальними закладами, профілактичну роботу з попередження правопорушень, дитячого травматизму, фізично-оздоровчу роботу, розвиток ерудиції та світогляду. Бажаємо дітям гарного відпочинку та змістовного дозвілля!
27 трав. 2018

Свято Останнього дзвоника

25 травня 2018 року для одинадцятикласників гімназії пролунав останній дзвоник. Директором гімназії учням, батькам та вчителям було зачитано вітання Харківського міського голови Кернеса Геннадія Адольфовича із закінченням навчального року
25 трав. 2018

Вітання Харківського міського голови Геннадія Адольфовича Кернеса з закінченням навчального року

Дорогие школьники, уважаемые родители и учителя! Искренне поздравляю вас с окончанием учебного года! Последний звонок завершит его, но с вами навсегда останутся новые знания, опыт и замечательное время, проведенное вместе в школьных стенах. У большинства ребят впереди каникулы. Пусть они подарят вам позитивные эмоции и яркие воспоминания. Отдыхайте, путешествуйте, общайтесь с друзьями, чтобы с новыми силами вернуться за парты. Важные и насыщенные дни наступают для выпускников: романтика выпускных, пора волнений и тревог. Мы верим в вас! Мир открыт, сегодня для вас нет ничего невозможного. А родители и друзья всегда будут рядом, чтобы разделить с вами радость и поддержать в любую минуту. Хочу, чтоб вы знали: Харьков - ваш дом и, как бы ни сложилась ваша жизнь, он всегда рядом, безопасный, уютный, родной. Желаю вам здоровья, удачи, исполнения всех самых заветных желаний и мирного неба над головой. Харьковский городской голова Геннадий Кернес
17 трав. 2018

Про вибір підручників

На виконання наказу МОН України від 21.02.2018 № 176 “Про проведення конкурсного відбору проектів підручників для 5 та 10 класів закладів загальної середньої освіти”, листа Міністерства освіти і науки України від 06 лютого 2018 року № 1/9-79 «Про вибір та замовлення підручників для 5 класу», від 11 квітня 2018 «Про забезпечення виконання наказу Міністерства освіти і науки України 21 лютого 2018 року № 176» та від 13 квітня 2018 року № 356 «Про окремі питання організації вибору та замовлення підручників закладами освіти в 2018 році», листа Міністерства освіти і науки України від 06.02.2018 № 1/9-79 "Про замовлення підручників для 5 класу" у квітні в гімназії здійснено відбір та замовлення підручників для учнів 5, 10-х класів. Учителі ознайомилися з електронними версіями оригінал-макетів підручників для 1 класу. Із переліку електронними версіями оригінал-макетів доопрацьованих відповідно до чинних навчальних програм підручників для 1 класу здійснили вибір проектів підручників з кожної назви, який був схвалений на засіданні педагогічної ради закладу. Протокол засідання педагогічної ради та результати вибору підручників оприлюднено на сайті гімназії на сторінці "Бібліотека" у розділі "Інформаційна сторінка" (з протоколом можна ознайомитися нижче).
11 трав. 2018

Затверджено новий порядок зарахування дітей до школи

Міністерством освіти та науки затверджений порядок зарахування дітей до 1 класу у 2018 році. Головна мета документу – запропонувати альтернативу вступним конкурсам у перші класи.
8 трав. 2018

Міністерство освіти і науки розробило рекомендації щодо наступності дошкільної та початкової освіти

Міністерство освіти і науки розробило інструктивно-методичні рекомендації щодо забезпечення наступності дошкільної та початкової освіти. Рекомендації є в додатку до листа №1/9-249 від 19 квітня, опублікованому на сайті МОН.
5 трав. 2018

Конкурс "Прапороносці-2018"

04 травня 2018 року серед школярів відбувся районний конкурс "Прапороносці-2018", присвячений 73-й річниці Перемоги. Цей конкурс проходить в районі дев'ятий рік поспіль. Нинішній відбувся на стадіоні Харківської загальноосвітньої школи № 100 ім. А.С. Макаренка (селище Комунар). У заході взяли участь команда 10-А класу нашої гімназії.Команди змагалися у двох номінаціях: «Урочисте проходження маршем» і «Проходження з піснею». Наші учні проявили себе на високому рівні!
5 трав. 2018

Міністерство освіти і науки пропонує для громадського обговорення проект Закону «Про повну загальну середню освіту»

Міністерство освіти та науки України винесло на громадське обговорення проект закону «Про повну загальну середню освіту». Документ визначає нові механізми доступності у здобутті повної загальної середньої освіти, формування мовного середовища, усунення дискримінації, створення умов для забезпечення індивідуальної освітньої траєкторії учнів тощо. У документі окреслено зміст державних стандартів та освітніх програм, визначено питання фінансової і управлінської автономії закладів загальної середньої освіти, передбачено нові підходи до обрання, призначення та звільнення директора школи, визначення повноважень органів самоврядування, зокрема й органів батьківського самоврядування. Міністерство освіти і науки України запрошує громадськість до активного обговорення документу і просить всі зауваження та пропозиції до нього надсилати до 1 червня 2018 року на електронну адресу [email protected].
2 трав. 2018

Робота в рамках впровадження програми "Шкільний офіцер поліції"

У рамках впровадження програми "Шкільний офіцер поліції" старшим лейтенантом поліції Ведмедерею Євгенієм Вікторовичем, інспектором відділу зв'язків з громадськістю Управління патрульної поліції ГУ НП в Харківській області, проведено лекцію для учнів 9-А класу щодо профілактики правопорушень та шкідливих звичок