10 квіт. 2018

Відвідування відкритого тренування

07.04.2018 учні гімназії відівідали відкрите тренування з алтимат-фрізбі під егідою Української федерації літаючих дисків
7 квіт. 2018

Візит офіцерів поліції

05 квітня 2018 року у рамках впровадження програми "Шкільний офіцер поліції", старший лейтенант поліції Ведмедеря Євгеній Вікторович та лейтенант поліції Петухов Максим Григорійович, інспектори відділу зв'язків з громадськістю Управління патрульної поліції ГУ НП в Харківській області, які пройшли спеціальне навчання та призначені шкільними офіцерами поліції, відвідали гімназію з ціллю планування подальшої роботи.
7 квіт. 2018

Міністерством освіти і науки України оголошено конкурсний відбір проектів шкільних підручників для 1 класу та затверджено перелік предметів та назв підручників, з яких проводитиметься Конкурс. На виконання наказу МОН України від 02.04.2018 № 310 “Про проведення конкурсного відбору проектів підручників для 1 класу закладів загальної середньої освіти” з 14 по 17 травня 2018 року відбудеться ознайомлення колективів шкіл з електронними версіями оригінал-макетів підручників. До 17 травня закладами освіти буде заповнено спеціальні форми вибору електронних версій оригінал-макетів підручників і оприлюднено на сайтах закладів результати вибору проектів підручників. До 18 травня 2018 року Управлінням освіти буде узагальнено результати вибору оригінал-макетів з кожної назви підручника та оприлюднено на веб-сайті Управління освіти.
4 квіт. 2018

Профілактичні медичні огляди

У гімназії після закінчення шкільних весняних канікул проведено профілактичні медичні огляди. Було оглянуто 367 дітей, що складає 96,3 % від загальної кількості учнів. Під час проведення медичних оглядів не було виявлено неінфекційної хвороб шкіри та випадків захворювання на педикульоз.
3 квіт. 2018

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Нагадуємо, що 05 квітня 2018 року о 17.00 відбудуться збори батьків майбутніх першокласників у дзеркальній залі гімназії. Запрошуються усі бажаючі. З повагою, адміністрація гімназії
2 квіт. 2018

Перший урок для учнів 5-6-х класів

02 квітня 2018 року у гімназії проведено перший урок для учнів 5-6-х класів, присвячений правилам безпечної поведінки у надзвичайних ситуаціях із залученням працівників Київського райвідділу ГУ ДСНС України у Харківській області. Гімназисти прослухали лекцію від фахівця цивільного захисту Олега Пономаренка стосовно небезпек, що супроводжують різноманітні надзвичайні ситуації, способи протидії таким небезпекам та як взагалі в них не потрапляти. Насамперед, діти дізналися про правила поведінки при пожежі, зокрема як себе поводити з разі евакуації при пожежі: на що звертати увагу та як на допустити паніки. Фахівець також наглядно показав алгоритм використання вуглекислотного вогнегасника та розповів про принцип його дії та які пожежі ним можна загасити. Другою не менш важливою темою стало вивчення правил поводження з вибухонебезпечними предметами, боєприпасами та предметами, схожими на них. Отже рятувальники показав дітям справжні макети деяких військових мін, гранат та вибухівок, щоб ті мали уяву про їхній вигляд; розказав, що буває у разі не дотримання елементарних правил поводження з ними і, звісно ж, чітко, по пунктах висвітлив ці правила, щоб усі без виключення змогли їх запам’ятати. нагадали учням правила пожежної безпеки, правила користування первинними засобами пожежогасіння, показали аварійно-рятувальну техніку, спорядження хімічної, піротехнічної груп, а, головне - відпрацювали з учнями дії у разі виникнення небезпечних ситуацій. Учні старанно відпрацьовували алгоритми дій при надзвичайних ситуаціях.
2 квіт. 2018

Перший урок

На підставі рішення міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, засідання якої відбулося 29 березня 2018 року, Порядку здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.06.2013 № 444, з метою відпрацювання дій у разі виникнення небезпечних ситуацій 02 квітня 2018 року у гімназії проведено перший урок, присвячений правилам безпечної поведінки у надзвичайних ситуаціях із залученням працівників Головного управління ДСНС України у Харківській області, медичних закладів, правоохоронних органів тощо.

вітаємо!

Учні гімназії стали призерами VIІІ Конкурсу знавців російської словесності, що відбувся в Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна 17 березня 2018 року: Мастерова Анастасія – 2 місце (9 клас) Чудакова Катерина – 3 місце (9 клас) Катамадзе Ніно – 3 місце (9 клас) Єршова Анна – заохочувальний диплом (8 клас) Ручкіна Катерина – заохочувальний диплом (10 клас) Вітаємо!
30 бер. 2018

Про проведення 02 квітня 2018 року першого уроку, присвяченого правилам безпечної поведінки у надзвичайних ситуаціях

На підставі рішення міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, засідання якої відбулося 29 березня 2018 року, Порядку здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.06.2013 № 444, з метою відпрацювання дій у разі виникнення небезпечних ситуацій 02 квітня 2018 року у всіх закладах загальної середньої освіти буде проведено перший урок, присвячений правилам безпечної поведінки у надзвичайних ситуаціях із залученням працівників Головного управління ДСНС України у Харківській області, медичних закладів, правоохоронних органів тощо.

Робота спортивної зали

у рамках плану на канікули у спортивній залі гімназії проведено ряд заходів: