13 лют. 2018

Додаткові тижневі канікули для учнів перших класів

Відповідно до Закону України «Про загальну середню освіту», беручи до уваги лист Міністерства освіти і науки від 02.07.2007 р. № 1/9-407 «Організація навчально-виховного процесу в першому класі», та з метою попередження перевтоми дітей 6-річного віку у гімназії будуть проведені тижневі канікули для учнів перших класів з 19 по 23 лютого 2018 року.
7 лют. 2018

Заходи до Дня безпечного Інтернету

6 лютого 2018 року у світі відзначався День безпечного Інтернету. У рамках цього дня у гімназії відбулись різноманітні заходи: · уроки Інтернет-безпеки з метою ознайомлення учнів з правилами поведінки в Інтернеті; · вікторини "Безпека дітей в Інтернет", «Правила безпечного користування Інтернетом»; · виступи учнів старшої школи для учнів молодших класів з доповідями "Інтернет: користь чи небезпека"; · перегляд тематичних фільмів, презентацій; · виховні години «Безпечний Інтернет для дітей»; · інформаційні бесіди «Неприємності в мережі Інтернет»; · тестування «Наскільки я безпечно поводжу себе в Інтернеті»;
5 лют. 2018

Вітаємо

Вітаємо учнів початкової школи, які здобули перемогу у районних олімпіадах з математики, ураїнської мови та природознавства серед випускників школи І ступеню: Таврін Антон - І місце з математики, Бурян Данило - ІІІ місце з природознавства, Коваленко Іван - ІІІ місце з природознавства. Бажаємо подальших перемог!
5 лют. 2018

Церемонія вручення сертифікатів стипендіатам Харківського міського голови та Харківської міської ради

02 лютого 2018 року в актовій залі Харківської гімназії № 172 Харківської міської ради Харківської області відбулася щорічна церемонія вручення сертифікатів стипендіатам Харківського міського голови «Обдарованість» та Харківської міської ради «Кращий учень навчального закладу», яка пройшла за участю заступника голови Адміністрації Київського району Харківської міської ради з соціальних і гуманітарних питань Івлєва Володимира Вікторовича, начальника Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради Куценко Тетяни Володимирівни, члена районної батьківської ради Кадуцької Оксани Валеріївни, директорів закладів освіти, стипендіатів, їх батьків, членів шкільних організацій учнівського самоврядування. Серед стипендіатів 2017/2018 навчального року переможці ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології, учень 11-А класу Подус Ілля. Івлєв Володимир Вікторович вручив стипендіатам сертифікати на отримання стипендій та буклети «Обдарована молодь».
2 лют. 2018

Конкурс «МОЯ ШКОЛА МАЙБУТНЬОГО»

В межах Українсько-німецького року мов за підтримки Міністерства освіти та науки України та ініціації міжнародного інституту Німеччини Goethe-Institut організований конкурс «Моя школа майбутнього».
1 лют. 2018

Школам радять провести урок з безпечного Інтернету

Інститут модернізації змісту освіти запрошує учнів 8-11 класів, професійно-технічних ліцеїв і коледжів на безкоштовний онлайн-урок, присвячений Дню безпечного Інтернету. Відповідний лист підписаний в.о. директора Юрієм Завалевським. В інституті наголошують, що метою проведення онлайн-уроку є підвищення освіченості з питань безпеки використання цифрових технологій, особливо дітьми та молоддю. Проведення уроку відбудеться 07 лютого о 12.30. Після заходу учні під керівництвом вчителів матимуть можливість прослухати онлайн лекції з курсу «Вступ до кібербезпеки». Для участі в онлайн-уроці кожному учаснику необхідно здійснити індивідуальну реєстрацію. Онлайн-урок організовано за підтримки Програми академій Cisco, Кіберполіції України та компанії ERC.
29 січ. 2018

Особливості проведення ДПА з іноземних мов

Міністерством освіти і науки України надано роз’яснення щодо особливостей проведення державної підсумкової атестації з іноземних мов у 2017/2018 навчальному році (лист від 15.01.2018 № 1/9-27).
29 січ. 2018

Вітаємо ученицю 9-А класу нашої гімназії Мастєрову анастасію, яка посіла ІІ місце на ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, секція "Зарубіжна література". Керівник - Молодика Олена Валентинівна.Бажаємо подальших перемог!
24 січ. 2018

Основні зміни в процедурі реєстрації для участі в ЗНО на 2018 рік

Унесено зміни до Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти (Наказ МОН України від 15.11.2017 № 1487 «Про затвердження Змін до Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 06 грудня 2017 р.
24 січ. 2018

Святкування дня Соборності

22 січня 2018 року у гімназії у рамках святкування Дня Соборності України було проведено уроки пам’яті, виховні години, бесіди, круглі столи з історії українського народу в боротьбі за Соборність і Незалежність, відео-уроки, присвячені історії національно-визвольної боротьби початку ХХ століття в Україні з подальшим обговоренням. День Собо́рності — державне свято України, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.