10 січ. 2018

З 15 по 17 січня 2018 року буде проведено профілактичний медичний огляд учнів

З 15 по 17 січня 2018 року медичними працівниками комунального закладу «Харківська міська дитяча поліклініка № 23» та СМЧ № 13 будуть проведені профілактичні медичні огляди учнів після закінчення зимових канікул. Профілактичні медичні огляди учнів будуть проводитись на базі закладів загальної середньої освіти.
9 січ. 2018

Відвідування боулінг-клубу «Магніт»

У рамках плану на зимові канікули учні гімназії відвідали боулінг-клубу «Магніт»
5 січ. 2018

Відвідування кінотеатру «Мультиплекс» в ТРК «ДАФІ»

у рамках плану на зимові канікули учні гімназії відвідали кінотеатру «Мультиплекс» в ТРК «ДАФІ»

Пробне ЗНО - 2018

Відповідно до наказу Українського центру оцінювання якості освіти від 13.10.2017 № 150 «Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2018 році» з 09 січня до 31 січня 2018 року триватиме реєстрація на пробне ЗНО-2018 на сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти.
4 січ. 2018

Вітаємо колектив учнів 7-А класу нашої гімназії у складі: Неговєлової Дар’ї, Чернікової Дар’ї, Ісаєвої Марини, який посів І місце на районному етапу Всеукраїнського конкурсу творчих робіт "Новорічна флористика". Керівник Степанова Наталія Миколаївна. Бажаємо подальших перемог!
4 січ. 2018

МОН України пропонує до громадського обговорення проект Концепції розвитку педагогічної освіти

Міністерство освіти і науки України пропонує до громадського обговорення проект Концепції розвитку педагогічної освіти. Проект Концепції розроблено з метою формування бази підготовки педагогічних працівників нової генерації, забезпечення умов для становлення і розвитку сучасних альтернативних моделей професійного та особистісного розвитку педагогів, які стануть ключовою умовою впровадження Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти "Нова українська школа".

Екскурсія до Закарпаття

У рамках плану заходів на зимові канікули учні гімназії відвідують м. Мукачеве Закарпатської області.
3 січ. 2018

До уваги!

Шановні батьки! Повідомляємо Вам, що банківські реквізити для надання благодійної допомоги буде змінено. Просимо тимчасово не здійснювати внески за старими банківськими реквізитами. Дякуємо за розуміння!
2 січ. 2018

З Новим роком!

Прийміть наші найщиріші вітання з Новим 2018-м роком та Різдвом Христовим. Нехай ці свята – вісники оновлення, мрій і сподівань – принесуть Вам і Вашій родині добро, мир і достаток. Щастя Вам, міцного здоров’я, здійснення найзаповітніших бажань. З Новим Роком !
31 груд. 2017

Новорічна вистава «Русалочка»

28 грудня 2017 року учні початкових класів нашої гімназії відвідали Новорічну виставу «Русалочка» у Харківському національному академічному театрі опери та балету. Захід пройшов під патронатом Харківського міського голови Геннадія Адольфовича Кернеса. Усі учні отримали у подарунок «Святковий зошит для малювання». Привітання і поздоровлення від голови Адміністрації Київського району Харківської міської ради, депутата Харківської міської ради Казанжиєвої Неллі Василівни передав учням заступник голови Адміністрації Київського району з соціальних та гуманітарних питань Івлєв Володимир Вікторович, який привітав учнів перед початком вистави. Діти отримали задоволення від цікавої, мальовничої, яскравої вистави.