19 січ. 2018

Візуальні матеріали "100 облич Української революції"

Українським інститутом національної пам'яті розроблені візуальні матеріали "100 облич Української революції" для використання в освітньому просторі у формі карткової гри. Матеріали можна використовувати на уроках історії України в 10 класі, зокрема під час вивчення тем про початок Української революції та боротьбу за українську незалежність, для підготовки до ЗНО, при проведенні тематичних виховних годин, тижня історії, історичних, краєзнавчих фестивалів тощо.
17 січ. 2018

СТАРТУЄ РЕЄСТРАЦІЯ НА ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ-2018

З 6 лютого 2018 року в Україні розпочинається реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання.
17 січ. 2018

Змінено вимоги використання приміщень закладів освіти під час проведення ЗНО

Відповідні зміни внесено до Порядку використання приміщень закладів освіти для проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти (наказ Міністерства освіти і науки України від 03.11.2017 № 1447).
12 січ. 2018

Участь у заходах в межах Фахової зимової школи

З 9 по 12 січня 2018 року учні 10-11-х класів нашої гімназії відвідали заходи в межах Фахової зимової школи для старшокласників на базі Харківського навчально-наукового інституту ДВНЗ «Університет банківської справи» (проспект Перемоги, 55). Для учнівської аудиторії було проведено пізнавальні заходи із застосуванням інтерактивних форматів (квест, ділова гра, брейн-тренування, друк на 3D-принтері тощо).
12 січ. 2018

Вітаємо переможців ІІ районного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін та їхніх керівників:
12 січ. 2018

Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2018 рік

Міністерством освіти і науки України затверджено на 2018 рік План всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю за основними напрямами позашкільної освіти та План семінарів-практикумів для педагогічних працівників закладів позашкільної освіти.
12 січ. 2018

Заходи у спортивній залі під час канікул

Під час зимових канікул у спортивній залі проведено ряд заходів:
11 січ. 2018

Увага!

Шановні керівники, педпрацівники, батьки учнів! На виконання урядових постанов з 01.01.2018 були відкриті нові рахунки для надходження доходів у розрізі кодів класифікації доходів бюджету:
11 січ. 2018

Заходи у бібліотеці

Під час зимових канікул у примішенні шкільної бібліотеки проведено ряд заходів:
10 січ. 2018

До уваги учнів та батьків!

Шановні учні та батьки! Звертаємо Вашу увагу на те, що для оформлення пільгового проїзду школярам потрібно оформити проїзний квиток. Для цього до гімназії класному керівникові ви надаєте: - заяву від батьків; - ІПН дитини; - учнівський квиток (продається в газетних кіосках, переходах метро); - фото дитини на документи - 1 шт .;