Фінальний етап районного конкурсу «Ліга сміху Київського району»

19 лист. 2018
16 листопада 2018 року на базі Харківської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 100 ім. А.С. Макаренка відбувся фінальний етап районного конкурсу «Ліга сміху Київського району», у якому взяла участь команда нашої гімназії. На заході був присутній заступник голови Адміністрації Київського району з соціальних та гуманітарних питань Івлєв Володимир Вікторович, заступник начальника Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради Ліпейко Володимир Іванович, представник батьківської громадськості району Залозна Світлана Павлівна. Конкурс проходив при підтримці народного депутата України Грановського Олександра Михайловича. Івлєв Володимир Вікторович привіта вкоманди з тим, що своїм артистизмом, гумором, виконавською майстерністю вони завоювали право стати фіналістами і пройшли до II (фінального) етапу конкурсу. Другий (фінальний) етап гри був присвячений Року французької мови, бо саме 2018/2019 навчальний рік оголошено Роком французької мови в Україні. Команди представили гумористичні відеороліки на тему «Побачити Францію і ...»; домашнє завдання «10 причин відвідати Францію» та спробували себе уролі паризьких мімів в конкурсі «Ви бували в Парижі? Тоді, звичайно, бачили паризьких мімів».

.