15 січ. 2019
14 січня 2019 року у приміщенні Палацу студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого на концерті, організованому Благодійним фондом Олександра Грановського, відбулося урочисте нагородження за вагомий особистий внесок у соціально-економічний та культурно-освітній розвиток м. Харкова, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм педагогічних працівників закладів освіти Київського району. Харківський міський голова Геннадій Кернес привітав педагогічних працівників закладів освіти Київського району та вручив державні нагороди Грамоти Верховної Ради України «За заслуги перед українським народом». Серед нагороджених Роппе-Тенеїшвілі Ольза Василівна, учитель біології нашої гімназії. Вітаємо, бажаємо успіхів та натхнення у роботі!

.

Участь у заході в межах "ШОП"
У межах реалізації проєкту "Шкільний офіцер поліції" учні нашого ліцею були запрошені на вікторину про Україну до Боулінг клубу. Діти виконували завдання від офіцерів поліції, а у подарунок отримали світловідбиваючі жилети. З учнями було проведено бесіди: «10 головних правил безпеки для дітей», «Відповідальність підлітків за порушення закону». До учнів завітав сам Пес Патрон. Захід відбувся з дотриманням правил безпеки під час воєнного стану