ремонті роботи

Створено 03.01.17
Альбом школи
3 Фотографії

Участь у заході в межах "ШОП"
У межах реалізації проєкту "Шкільний офіцер поліції" учні нашого ліцею були запрошені на вікторину про Україну до Боулінг клубу. Діти виконували завдання від офіцерів поліції, а у подарунок отримали світловідбиваючі жилети. З учнями було проведено бесіди: «10 головних правил безпеки для дітей», «Відповідальність підлітків за порушення закону». До учнів завітав сам Пес Патрон. Захід відбувся з дотриманням правил безпеки під час воєнного стану

Екскурсія до Ботанічного саду
У межах вивчення курсу "Я досліджую світ" та з метою розвитку компетентності у галузі природничих наук,техніки і технологій ,інноваційності, екологічної, інформаційно-комунікаційної, громадянських та соціальних компетентностей по’язаних з ідеями добробуту та здорового способу життя для першокласників нашого ліцею організовано екскурсію до найстарішого ботанічного саду України - Ботанічного саду ХНУ ім. В. Н. Каразіна. Діти побачили багато хвойних рослин, дуб , якому 200 років, потрапили до оранжереї з тропічними рослинами та рослинами-хижаками. Учні мали змогу спостерігати за комахами, які невпинно опилювали деревовидні півонії, тюльпани та магнолії. Для першокласнів було організовано конкурс світлин в номінаціях "красива рослина", "рідкісна рослина", найбільша рослина" . Дякуємо працівникам Ботанічного саду за працю і цікаву екскурсію. Захід відбувся з дотриманням правил безпеки під час воєнного стану.