Робота Музею рослин під відкритим небом "екологічна стежка- екскурс в природ" у рамках проекту "Екологія душі"

Створено 15.05.19
Альбом школи
6 Фотографії

Екскурсія до Ботанічного саду
У межах вивчення курсу "Я досліджую світ" та з метою розвитку компетентності у галузі природничих наук,техніки і технологій ,інноваційності, екологічної, інформаційно-комунікаційної, громадянських та соціальних компетентностей по’язаних з ідеями добробуту та здорового способу життя для першокласників нашого ліцею організовано екскурсію до найстарішого ботанічного саду України - Ботанічного саду ХНУ ім. В. Н. Каразіна. Діти побачили багато хвойних рослин, дуб , якому 200 років, потрапили до оранжереї з тропічними рослинами та рослинами-хижаками. Учні мали змогу спостерігати за комахами, які невпинно опилювали деревовидні півонії, тюльпани та магнолії. Для першокласнів було організовано конкурс світлин в номінаціях "красива рослина", "рідкісна рослина", найбільша рослина" . Дякуємо працівникам Ботанічного саду за працю і цікаву екскурсію. Захід відбувся з дотриманням правил безпеки під час воєнного стану.

24 квіт. 2024
Вітаємо Яковенко Варвару, ученицю 8-А класу, яка під керівництвом учителя української мови та літератури Бурми Ніни Генріхівни та учителя зарубіжної літератури Молодики Олени Валентинівни посіла ІІ місце у районній науково-практичній конференції "Перші кроки в науці". Бажаємо натхнення та подальших перемог!

24 квіт. 2024
Вітаємо Подус Уляну, ученицю 7-А класу, яка під керівництвом учителя зарубіжної літератури Кузьменко Валерії Миколаївни, посіла І місце в районній науково-практичній конференції "Перші кроки в науку". Бажаємо подальших успіхів!