Психологічна підтримка учнів та педагогів

20 коротких відео із практиками самозаспокоєння розміщено на платформі «НУМО»

Психологічне здоров’я: реакції на екстремальні ситуації

Вправи-антистрес від психотерапевта Сергія Міщука (Serhiy Mischook),
які допоможуть збалансувати психоемоційний стан

Гарячі лінії для надання першої психологічної допомоги

Методичні рекомендації «Перша психологічна допомога. Алгоритм дій»

Щоденні онлайн-зустрічі о 13.00 та 20.00 із сертифікованими психологами Асоціації інноваційної та цифрової освіти

Серія інформаційних матеріалів "Психологічна турбота від Світлани Ройз"

Телеграм-канал "Підтримай дитину"

Посібник «Розмови про війну»

Як підтримати та заспокоїти дитину під час війни

Як подбати про дитину, якщо ви перебуваєте з нею в укритті

Як мінімізувати ризик загубитися членам сім'ї

Міністерство освіти і науки України спільно з проєктом ПРОшкола (@proshkoluproject) створює інтерактивні групи психологічної допомоги для українських учителів.

Групи інтерактивної підтримки – супервізії, які будуть проводити кваліфіковані спеціалісти-психологи один раз на тиждень на платформі ZOOM. Під час 1,5-годинної розмови кожен з педагогів зможе поділитись своїми проблемами, поставити будь-які запитання, отримати психологічну допомогу. Груп може бути декілька, залежно від кількості охочих.

Щоб потрапити до групи психологічної підтримки, необхідно доєднатися до Телеграм-каналу, де будуть опубліковані оголошення про набір, час занять та перелік фахівців.

Більше інформації за посиланням

9 трав. 2024
Відзначення Дня пам’яті та примирення
8 травня в Україні, відзначається День пам’яті та примирення, Це - дата, коли ми разом із європейською спільнотою вшановуємо перемогу над нацизмом і пам’ять про загиблих і всіх жертв Другої світової. Близько 8-10 мільйонів українців загинули у війні 1939-1945 року. Пам'ять означає, що ми пам'ятаємо всіх військових і цивільних жертв цієї війни, а примирення - що країни Європи уклали мир після війни. Символом памʼяті про Другу світову війну з 2014 року в Україні, як і в Європі, є мак памʼяті. З нагоди Дня пам’яті та примирення та з метою поглиблення знань учнів про минуле нашого народу, виховання шани і поваги до тих, хто ціною власного життя здобув перемогу у війні і здобуває її на теренах України в наші дні, у ліцеї проведено низку тематичних онлайн - заходів навчально-виховного, патріотичного та просвітницького характеру: години спілкування «Патріотизм-потреба України, кожного українця», «Хай буде вільна Україна на всі часи на всі віки», «Народу мир потрібен, як вода…», ранкові кола, уроки пам’яті «Про минуле серце пам'ять зберігає», «Мужність відвага крізь покоління», учнівські конференції для учнів старших класів «Пам`ятаємо, перемагаємо», «День пам’яті та примирення», «Ніколи знову» тощо. Відбулися майстер-класи з виготовлення червоного маку, який є символом вшанування пам'яті жертв війни, фотовиставки-онлайн, конкурси-виставки малюнків. Організовано перегляд фільмів, відеоматеріалів.

8 трав. 2024
НМТ-2024: запрошення
За інформацією УЦОЯО сьогодні, 8 травня для зареєстрованих учасників основної сесії національного мультипредметного тесту (НМТ) з’явилася можливість завантажити зі своїх персональних кабінетів запрошення, в якому зазначено адресу тимчасового екзаменаційного центру, де учасник проходитиме тестування, дату тестування та час його початку.