Зарахування до 5-го класу

Правила зарахування здобувачів освіти до закладу – Комунальний заклад "Вінницький ліцей №29"

Зарахування до 5 класу гімназії відбувається після видання наказу про переведення до нього учнів 4 класу. На вільні місця (у разі їх наявності) діти зараховуються у такому порядку:

до початку навчального року - діти, які мають право на першочергове зарахування;

впродовж навчального року - у порядку надходження заяв про зарахування.

У разі створення додаткового 5 класу зарахування на вільні місця може відбуватися за результатами конкурсного відбору. У такому випадку оголошення про проведення конкурсного відбору оприлюднюється не пізніше 01 червня.

Зарахування до 6-9 класів гімназії на вільні місця відбувається у порядку надходження заяв про зарахування.

Для зарахування до гімназії заяви подаються до 31 травня включно.

У разі якщо кількість поданих станом на 31 травня заяв не перевищує загальної кількості місць у п’ятому (п’ятих) класі (класах) закладу освіти, конкурсний відбір не проводиться і 01 червня видається наказ про зарахування усіх дітей.

У разі якщо кількість поданих станом на 31 травня заяв перевищує загальну кількість місць у п’ятому (п’ятих) класі (класах) закладу освіти, до 01 червня включно заклад освіти оприлюднює оголошення про проведення конкурсного відбору, що організовується і проводиться відповідно до пунктів 2-16 глави 4 цього розділу. Конкурс має бути проведений і наказ про зарахування виданий до 15 червня включно.

Після 15 червня зарахування на вільні місця (за умови їх наявності) відбувається за результатами конкурсного відбор.

До 6-9 класів переводяться всі учні 5-8 класів гімнаізї, які не виявили намір припинити навчання у закладі.

Зарахування до 6-9 класів на вільні місця відбувається за результатами конкурсного відбору.

Інформація про наявність вільних місць

Участь у заході в межах "ШОП"
У межах реалізації проєкту "Шкільний офіцер поліції" учні нашого ліцею були запрошені на вікторину про Україну до Боулінг клубу. Діти виконували завдання від офіцерів поліції, а у подарунок отримали світловідбиваючі жилети. З учнями було проведено бесіди: «10 головних правил безпеки для дітей», «Відповідальність підлітків за порушення закону». До учнів завітав сам Пес Патрон. Захід відбувся з дотриманням правил безпеки під час воєнного стану