6 бер. 2024

Шевченківські дні

9 березня виповнюється 210 років від дня народження великого українського поета та легендарної постаті національної культури – Тараса Шевченка. Шевченко – творець в українській літературі та в духовному житті України могутнього національного духу. Його творчість стала символом боротьби за українську державність, волю та незалежність. Поетична спадщина Кобзаря – це понад 240 творів, які перекладені понад ста мовами світу. Тарас Шевченко був і талановитим художником. Він створив понад 1300 картин, з яких до нашого часу збереглися більше 800. До власних творів поет також створював ілюстрації, любив малювати автопортрети. З нагоди свята учнями 9-го класу Декуновим Іваном та Даниловою Софією під керівництвом учителя Бурми Ніни Генріхівни для учнів початкових класів організовано засідання літературної читальні " Шануймо слово Кобзаря". Під час заходу дітей ознайомили з життям і творчістю Тараса Шевченка. Діти читали вірші, відповідали на питання про визначні події з життя поета.
5 бер. 2024

Про найважливіші події у сфері якості освіти у лютому 2024 року

1 бер. 2024

Заняття з української мови для педагогів

29.02.2024 для педагогічних працівників ліцею було організовано заняття постійно діючого семінару щодо підвищення рівня володіння українською мовою в онлайн режимі за темами: "Відмінювання чоловічих і жіночих прізвищ і імен по батькові", "Суфікси на означення осіб жіночої статі", "Кількісні й порядкові числівники часу". Заняття провели учителі української мови та літератури ліцею: Бурма Ніна Генріхівна, Єрмоленко Вікторія Геннадіївна, Сотник Валентина Миколаївна.
26 лют. 2024

День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя

26 лютого 2024 року відзначається 10 років спротиву окупації Криму. Саме в цей день у 2014 році в Сімферополі відбувся масовий мітинг, організований Меджлісом кримськотатарського народу. Кримські татари, українці, представники інших національностей відважно вийшли під будівлю Кримського парламенту на підтримку територіальної цілісності України, на захист своєї свободи та демократії.
22 лют. 2024

Календар проведення НМТ-2024

Міністерство освіти і науки України затвердило календарний план організації та проведення у 2024 році національного мультипредметного тесту
21 лют. 2024

День рідної мови

Учні 8-х класів під керівництвом учителя української мови Бурми Ніни Генріхівни та класного керівника Єрусалімцевої Світлани Миколаївни інсценували українську народну казку "Півник Підбий Око" та предомонстрували онлайн-виставу учням початкової школи. І глядачі, і актори отримали естетичне задоволення
20 лют. 2024

Річниця вшанування памяті Героїв Небесної Сотні

20 лютого 2024 року - десята річниця вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні. Людей, які загинули у боротьбі за ідеали демократії та європейське майбутнє
16 лют. 2024

День єднання

У п'ятницю, 16 лютого, в Україні відзначають молоде державне свято – День єднання, започаткований президентом України Володимиром Зеленським у 2022 році на тлі підготовки Росії до вторгнення.
15 лют. 2024

Профорієнтаційний захід

15 лютого 2024 року для учнів 10-11-х класів закладів загальної середньої освіти Київського району організовано онлайн-зустріч із представниками військових закладів вищої освіти, у якій взяли участь учні 11-А класу. У ході насиченої та цікавої розмови доповідачі детально розповіли школярам про умови вступу, особливості різних військових спеціальностей та переваги навчання у військових вишах.
15 лют. 2024

Триває кольоровий тиждень у 2-А класі

У 2-А класі триває кольоровий тиждень. І середа - блакитний день. Учні продемонстували колекцію предметів у блакитних тонах. На математиці політали над Годубим Нілом, що в Африці. Пороз`язували приклади. Повернувшись додому, зясували на скільки зменшилась довжина бурульки. На мові пролітали Голубі гори, що в Австралії. Добирали дієслова-синоніми. А на читанні повернулися додому - зустрічали весну в Україні.

24 квіт. 2024
Вітаємо Яковенко Варвару, ученицю 8-А класу, яка під керівництвом учителя української мови та літератури Бурми Ніни Генріхівни та учителя зарубіжної літератури Молодики Олени Валентинівни посіла ІІ місце у районній науково-практичній конференції "Перші кроки в науці". Бажаємо натхнення та подальших перемог!

24 квіт. 2024
Вітаємо Подус Уляну, ученицю 7-А класу, яка під керівництвом учителя зарубіжної літератури Кузьменко Валерії Миколаївни, посіла І місце в районній науково-практичній конференції "Перші кроки в науку". Бажаємо подальших успіхів!

22 квіт. 2024
Вітаємо Руденко Міланію, ученицю 9-А класу, яка під керівництвом учителя зарубіжної літератури Кузьменко Валерії Миколаївни, посіла ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації "Література". Бажаємо натхнення та подальших перемог!