9 трав. 2020

Привітання Харківського міського голови Геннадія Кернеса з нагоди 75-ї річниці Великої Перемоги

.

Дистанційна освіта у гімназії

8 травня для учнів гімназії відбулися дистанційні уроки пам’яті, основна мета яких – показати школярам, наскільки важливо пам’ятати минуле. Діти до цього уроку підготували, презентації, відеофільми про своїх дідусів, вірші, малюнки.

Уроки навчально-польової практики у 11-А класі

Під час карантину продовжується дистанційна освіта учнів. Особливої уваги приділено навчанню та підготовці до ЗНО випускного 11-А класу. Учителі не оминули і уроки навчально-польової практики. Так, вчитель Романова Олена Володимирівна, використовуючи технології Skype і Zoom, ознайомлює учнів з вибухонебезпечними предметами (бомбами, мінами, гранатами, набоями тощо) та порядком поводження з ними. Тепер підлітки знають, як боротися з ядерною атакою ворога, вести в напад військо та врятувати пораненого товариша на полі бою. Надзвичайні ситуації, катастрофи чи ядерна атака ворога не страшні тепер школярам нашої гімназії.

Дистанційна освіта триває

Триває процес навчання учнів з використанням технологій дистанційного навчання засобами Zoom, Meet та Skype. Вчителі проводять відеоуроки, онлайн конференції, відеоконсультації, активно використовують онлайн дошки, інтерактивні вправи, тощо. Для спілкування з батьками та учнями найчастіше застосовують месенджери, Інстаграм та соціальні мережі. Упродовж карантину і вчителі, і учні опанували нові цифрові технології та онлайн інструменти, які неодмінно стануть у нагоді і зараз, і в подальшому житті. Завдяки креативному підходу вчителів до організації навчання та забезпеченню зворотнього зв'язку з батьками, учні із зацікавленням ставляться до виконання навчальних задач у формі квестів, ребусів, кросвордів, поступово опановуючи новий матеріал та повторюючи вже вивчений.

Онлайн засідання методичного об'єднання

08 травня 2020 року відбулося засідання районного методичного об'єднання для вчителів англійської мови за темою "Використання платформи Zoom під час карантину". Засідання шкільного методичного об'єднання було проведено дистанційно з використанням програми "SKYPE''. Керівник методичного обєднання Логінова Наталія Вікторівна, поділилася досвідом роботи щодо використання технологій у своїй дистанційній роботі з дітьми, навела приклади вправ, тестів. Учителі обговорили найбільш зручні способи спілкування з учнями та батьками та засобів заохочення учнів. Усі присутні виразили вдячність за надання корисної інформації.
8 трав. 2020

Діяльність адміністрації під час дистанційного навчання

Життя гімназії в умовах карантину триває. У закладі проведено 2 педагогічні ради з використанням сервісів Zoom, Skype. Під час онлайн зустрічі вчителі обмінялись досвідом щодо організації дистанційного навчання, поділилися своїми наробками та перемогами в опануванні нових онлайн інструментів. Особливу увагу було приділено підвищенню мотивації учнів на навчання та оцінюванню їх досягнень. Романова Олена Володимирівна, директор гімназії, розповіла про створення та використання в роботі навчальних веб-квестів та онлайн дошок. Захарова Ганна Валентинівна, заступник директора з навчально-виховної роботи поділилась досвідом щодо використання платформи Classroom та демонстрації фізичних вправ в умовах карантину. Печериця Тетяна Олексіївна, заступник директора з навчально-виховної роботи розповіла про створення тестів за допомогою Google-форми

Онлайн-засідання шкільного методичного об'єднання

06 травня 2020 року відбулося онлайн-засідання учителів філологічних дисциплін.
6 трав. 2020

6 травня вчителі гімназії працювали на воркшопі «Як навчати дітей в режимі ONLINE» для керівників та вчителів шкіл, від Kharkiv IT Cluster та NEW EDU Forum!

6 трав. 2020

Навчання під час карантину триває

У період карантину у нашій гімназії, як і в інших закладах освіти країни, продовжено освітній процес з використанням технології дистанційного навчання. Педагоги готують багато корисного та цікавого матеріалу для своїх учнів. Діти та їх батьки мають можливість підтримувати діалог з педагогами за допомогою онлайн-конференцій, спілкування у групах в соціальних мережах, мобільних додатках, за допомогою електронної пошти тощо. Діти із задоволенням виконують різноманітні завдання, а батьки задоволені тим, що дітям цікаво.
5 трав. 2020

Батьківські збори онлайн

В умовах карантину у закладі проведено Батьківські збори у 8-а та 2-А класі за допомогою платформи Zoom