31 бер. 2020

6 квітня в Україні розпочнеться проект «Всеукраїнська школа онлайн», що розрахований для учнів з п’ятого по одинадцятий клас.

Про цеповідомивПрезидент України Володимир Зеленський у своєму зверненні щодо ситуації з протидією коронавірусу. За словами Президента, у межах проекту 40 педагогів з Києва на час карантину стануть вчителями для всієї України. «Наше завдання як держави – забезпечити кожній дитині вільний доступ до знань. З цією метою у понеділок, 6 квітня, стартує проект «Всеукраїнська школа онлайн». У межах проекту 40 педагогів з Києва на час карантину стануть вчителями для всієї України. Зараз проходять щоденні зйомки уроків для учнів з п’ятого по одинадцятий клас. За збалансованою програмою Міністерства освіти і науки викладається 11 предметів», - сказав Зеленський. Навчатися дистанційно школярі зможуть у Facebook та YouTube. Також уроки щоранку транслюватимуть українські телеканали, які з радістю долучилися до цієї важливої місії. За кожним класом буде закріплений один або декілька телеканалів. Їхній перелік, а також розклад уроків на тиждень з’явиться зовсім скоро. «Закликаємо батьків стежити за новинами та заохочувати дітей до перегляду. Власне, доєднатися до цього пізнавального контенту можна всією родиною. А тому – залишаємось вдома. Вчимося вдома», - наголосив Президент України.
30 бер. 2020

Робота під час карантину

Учитель біології Роппе-Тенеїшвілі Ольга Василівна та її учень Скрипченко Кирило продовжують наукову діяльність під час карантину та працюють над статтею, яку буде надруковано трьома мовами. В статті встановлено, що серед обєктів зборів мурах-жнеців переважають мірмекохорні рослини та злаки, які є основним джерелом корму мурах. Сформульовано пропозиції щодо сприяння збереженню та поширенню видів рослин шляхом розміщення мурашників у місцях виявленя цих рослин .
27 бер. 2020

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних такомунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від16.04.2018 №367, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05.05.2018 за №564/32016, розпорядження Харківського міського голови від 17.03.2020 №55 «Про внесення змін до розпорядження міського голови від 11.03.2020 №50 «Щодо організації виконання на території міста Харкова постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню натериторії України коронавірусу COVID-19»» - прийом заяв до 1-х класів 2020/2021 навчального року Харківської гімназії №1 буде розпочато після завершення строків карантину, визначених Кабінетом Міністрів України
27 бер. 2020

Дистанційне навчання

Однією із головних задач закладу освіти під час карантину є організація освітнього процесу дистанційно із можливістю зворотнього зв’язку зі здобувачами освіти. Для вирішення цієї проблеми в нашому закладі застосовуються: 1. Он-лайн класи для організації дистанційного навчання, зокрема Google Classroom та Microsoft Team;2. Хмарні технології (Google додатки), а саме: a. Пошта, b. Календар (сповіщення учням та вчителям про заплановані події) c. Диск, на якому розміщуються завдання від вчителя, та можливість користуватись Документами (сумісна робота з текстовими документами), Таблиці, Форми (тести, анкетування) d. Hangouts (спілкування в реальному часі за допомогою відео, аудіо та тексту, як у Скайпі, створення груп, можливість підключатись до спілкування багатьом користувачам) e. Youtube (створення прямих ефірів, з можливістю спілкування в чаті). 3. Мобільні та десктопні месенджери для організації зворотнього зв’язку (Viber, Skype, Telegram, Facebook, WhatsApp); - Відеоконференції за допомогою сервісів:· Zoom (організація відеоконференцій, прямих трансляцій в безкоштовній версії від 3-х до 40 учасників протягом 40 хвилин) · Skype для індивідуальних відеозв’язків або для групи учнів (до 10 користувачів) · Youtube (створення прямих ефірів, з можливістю спілкування в чаті – без обмежень) · Прямі трансляції у Facebook та в інших соціальних мережах (Instagram, Twitter) - Українські масові відкриті курсів ЕдЕра, iLearn
26 бер. 2020

Онлайн-продукти для навчання під час карантину

Офіс реформ Харкова ХМР надав інформацію з цікавими онлайн-продуктами для навчання і розвитку школярів, на час карантину.
25 бер. 2020

Карантин продовжено

Відповідно до рішення Кабінету міністрів карантин продовжено до 24 квітня 2020 року. Терміни карантину можуть змінитись в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні. Бажаємо здоров’я!
24 бер. 2020

Робота під час карантину

Під час карантину учитель біології Роппе-Тенеїшвілі Ольга Василіївна та її учень Скрипченко Кирило плідно працюють над статтею "ОЖИРІННЯ ПІДЛІТКІВ ЯК ПРИЧИНА БАГАТЬОХ ЗАХВОРЮВАНЬ", яку буде надруковано в науковому збірнику ХНПУ імені Г.С.Сковороди. Ця стаття присвячена актуальному питанню зайвої ваги пiдлiткiв та шляхам його вирiшення.

Канікули!

Згідно з навчальним планом на 2019/2020 навчальний рік, у гімназії весняні канікули з 23.03 по 27.03. Під час канікул дистанційне навчання не проводиться!
23 бер. 2020

Оглядовий освітній серіал «Карантин: онлайн-сервіси для вчителів»

За ініціативи Міністерства цифрової трансформації України розроблений оглядовий освітній серіал «Карантин: онлайн-сервіси для вчителів", де йтиметься про алгоритми та комунікацію вчителів і учнів на період дистанційного навчання, а також набір сервісів і специфіку їх використання для вчителів, зокрема: Google Classroom, Microsoft Teams, Cisco Webex, Zoom, Class Dojo, Classtime, Viber та інші
23 бер. 2020