5 лют. 2020

Вітаємо

Вітаємо учня 10-а класу гімназії Лустенка Дениса та учня 8-а класу Скрипченка Кирила, які посіли 1 місце на ІІІ обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології. Керівник - учитель біології Роппе-Тенеїшвілі Ольга Василіївна. Бажаємо подальших перемог!
3 лют. 2020

Розпочинається реєстрація для участі у ЗНО-2020!

З 03 лютого 2020 року розпочинається реєстрація для участі у ЗНО-2020 і триватиме до 24 березня. У цьому році зовнішнє незалежне оцінювання відбуватиметься з одинадцяти навчальних предметів. Кожен зареєстрований учасник має право пройти тести щонайбільше з чотирьох навчальних предметів. Обов’язковими є українська мова й література, а також історія України або математика – на вибір.
3 лют. 2020

Вітаємо ученицю 10-а класу Єршову Анну, яка посіла 3 місце на ІІІ обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання. Керівник- Степанова Н. М. Та ученицю 9-а класу Аніко Таверас Моніку, яка посіла І місце на ІІІ обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови. Керівник - Московченко Р. В. Бажаємо подальших перемог!
30 січ. 2020

На сайті МОН запустили сторінку профорієнтації учнів

На сайті Міністерства освіти і науки створили сторінку з матеріалами, які покликані допомогти школярам визначитись із майбутньою професією. Сторінка доступна за цим посиланням, повідомила прес-служба міністерства.
29 січ. 2020

Україна 29 січня вшановує пам'ять Героїв битви під Крутами

З нагоди вшанування пам'яті Героїв битви під Крутами у гімназії проведено виховні години, уроки мужності, бесіди.
28 січ. 2020

Вітаємо переможців районної олімпіади "Путівка в науку" для випускників школи І ступеня: Яковенко В. - 2 місце з природознавства, Русанова М. - 3 місце з української мови (керівники Оковіт Т.І., Клімова Т.А.). Бажаємо подальших перемог!
27 січ. 2020

Пам’ятні заходи до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту

27 січня у світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. З цього приводу в гімназії проведено тематичні виховні години, бесіди, органіовано виставку літератури.
27 січ. 2020

24 січня 2020 року на базі Харківської гімназії № 172 Харківської міської ради Харківської області відбулось щорічне проведення свята вшанування стипендіатів Харківського міського голови «Обдарованість» та Харківської міської ради «Кращий учень закладу освіти» 2019/2020 навчального року. На заході були присутні: заступник голови Адміністрації Київського району Харківської міської ради з соціальних та гуманітарних питань Івлєв Володимир Вікторович, начальник Управління освіти адміністрації Київського району Куценко Тетяна Володимирівна, керівники закладів загальної середньої та позашкільної освіти, учні, батьки. Івлєв В.В. від імені голови Адміністрації Київського району Харківської міської ради, депутата Харківської міської ради Казанжиєвої Неллі Василівни привітав стипендіатів та вручив сертифікати 33 учням-переможцям конкурсу «Кращий учень закладу освіти», серед них учень 8-А класу нашої гімназії Скрипченко К., та 3 стипендіатам Харківського міського голови «Обдарованість».
22 січ. 2020

До уваги батьків майбутніх першокласників

Відповідно до п. 2.2 наказу Департаменту освіти Харківської міської ради від 26.12.2019 № 344 «Про підсумки роботи щодо обліку дітей шкільного віку у 2019 році» датою початку прийняття заяв до 1-х класів 2020/2021 навчального року визначено 6 квітня 2020 року. Зарахування дітей до 1-х класів буде здійснюватися відповідно до Порядку, визначеного у наказі Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 року № 367.
22 січ. 2020

З нагоди Дня Соборності та Дня Гідності та Свободи

21-22 січня 2020 року Україна відзначає День Соборності та День Гідності та Свободи. З нагоди відзначення цих свят у гімназії відбулися тематичні заходи. Для учнів були проведені урочисті лінійки, уроки мужності, години спілкування, круглі столи, тощо.

24 квіт. 2024
Вітаємо Яковенко Варвару, ученицю 8-А класу, яка під керівництвом учителя української мови та літератури Бурми Ніни Генріхівни та учителя зарубіжної літератури Молодики Олени Валентинівни посіла ІІ місце у районній науково-практичній конференції "Перші кроки в науці". Бажаємо натхнення та подальших перемог!

24 квіт. 2024
Вітаємо Подус Уляну, ученицю 7-А класу, яка під керівництвом учителя зарубіжної літератури Кузьменко Валерії Миколаївни, посіла І місце в районній науково-практичній конференції "Перші кроки в науку". Бажаємо подальших успіхів!

22 квіт. 2024
Вітаємо Руденко Міланію, ученицю 9-А класу, яка під керівництвом учителя зарубіжної літератури Кузьменко Валерії Миколаївни, посіла ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації "Література". Бажаємо натхнення та подальших перемог!