28 січ. 2020

Вітаємо переможців районної олімпіади "Путівка в науку" для випускників школи І ступеня: Яковенко В. - 2 місце з природознавства, Русанова М. - 3 місце з української мови (керівники Оковіт Т.І., Клімова Т.А.). Бажаємо подальших перемог!
27 січ. 2020

Пам’ятні заходи до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту

27 січня у світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. З цього приводу в гімназії проведено тематичні виховні години, бесіди, органіовано виставку літератури.
27 січ. 2020

24 січня 2020 року на базі Харківської гімназії № 172 Харківської міської ради Харківської області відбулось щорічне проведення свята вшанування стипендіатів Харківського міського голови «Обдарованість» та Харківської міської ради «Кращий учень закладу освіти» 2019/2020 навчального року. На заході були присутні: заступник голови Адміністрації Київського району Харківської міської ради з соціальних та гуманітарних питань Івлєв Володимир Вікторович, начальник Управління освіти адміністрації Київського району Куценко Тетяна Володимирівна, керівники закладів загальної середньої та позашкільної освіти, учні, батьки. Івлєв В.В. від імені голови Адміністрації Київського району Харківської міської ради, депутата Харківської міської ради Казанжиєвої Неллі Василівни привітав стипендіатів та вручив сертифікати 33 учням-переможцям конкурсу «Кращий учень закладу освіти», серед них учень 8-А класу нашої гімназії Скрипченко К., та 3 стипендіатам Харківського міського голови «Обдарованість».
22 січ. 2020

До уваги батьків майбутніх першокласників

Відповідно до п. 2.2 наказу Департаменту освіти Харківської міської ради від 26.12.2019 № 344 «Про підсумки роботи щодо обліку дітей шкільного віку у 2019 році» датою початку прийняття заяв до 1-х класів 2020/2021 навчального року визначено 6 квітня 2020 року. Зарахування дітей до 1-х класів буде здійснюватися відповідно до Порядку, визначеного у наказі Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 року № 367.
22 січ. 2020

З нагоди Дня Соборності та Дня Гідності та Свободи

21-22 січня 2020 року Україна відзначає День Соборності та День Гідності та Свободи. З нагоди відзначення цих свят у гімназії відбулися тематичні заходи. Для учнів були проведені урочисті лінійки, уроки мужності, години спілкування, круглі столи, тощо.
20 січ. 2020

Лекція у рамках програми "ШОП"

У рамках програми "Шкільний офіцер поліції" для учнів 2-х класів проведено бесіду щодо безпеки дорожнього руху
17 січ. 2020

Про термін прийому заяв для вступу в 1-й клас

Відповідно до п.2.2 наказу Департаменту освіти Харківської міської ради від 26.12.2019 № 344 «Про підсумки роботи щодо обліку дітей шкільного віку у 2019 році» датою початку прийняття заяв до 1-х класів 2020/2021 навчального року визначено 6 квітня 2020 року.
13 січ. 2020

Профілактичний медичний огляд

13 січня 2020 року під час відновлення освітнього процесу після закінчення зимових канікул з метою своєчасного виявлення дітей, хворих на інфекційні, шкіряні хвороби, запобігання розповсюдженню інфекційних захворювань розпочато профілактичний медичний огляд учнів.
13 січ. 2020

Пробне ЗНО-2020

Відповідно до наказу Українського центру оцінювання якості освіти від 10.10.2019 № 139 «Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2020 році» з 03 до 24 січня 2020 року триватиме реєстрація на пробне ЗНО-2020 на сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти. Пробне ЗНО є платним для учасників і неприбутковим для організаторів і проводиться за кошти фізичних та юридичних осіб. Пробне ЗНО відбудеться: 21 березня 2020 року – з української мови і літератури; 28 березня 2020 року – з одного з предметів: з історії України, математики, англійської мови, німецької мови, французької мови, іспанської мови, біології, географії, фізики, хімії. Учасник зможе взяти участь в одному із запропонованих в той чи інший день тестувань. Особи, які зареєструються для участі в пробному тестуванні, матимуть можливість: • ознайомитись із стандартизованими тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року; • виконати пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей; • дізнатися правильні відповіді до завдань пробного тестування, що будуть розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти у визначений час; • отримати результат пробного тестування за допомогою спеціального сервісу (за бажанням); • психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання; • навчитися ефективно розподіляти час; • оцінити свій рівень навчальних досягнень. Для отримання результатів пробного ЗНО кожному учасникові потрібно буде занести свої відповіді на спеціальний сервіс «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання». Результати тестування з української мови і літератури буде оприлюднено на інформаційних сторінках учасників 27 березня, з інших предметів — 03 квітня. Реєстрація для проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії ЗНО. Результати пробного ЗНО не буде зараховано як оцінки за державну підсумкову атестацію та не буде використано для участі в конкурсному відборі під час вступу до вищих закладів освіти.
11 січ. 2020

Робота спортивної зали під час канікул

Під час зимових канікул спортивна зала гімназії радо відчиняла свої двері дітям для проведення естафет, спортивних ігор, гри в волейбол та баскетбол